Zakład pogrzebowy w Skomlinie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Skomlinie Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1990 roku. Zakład Pogrzebowy Stoltrum jest przedłużeniem działalności zakładu stolarskiego, który został utworzony przez Zbisława Suchego w 1982 roku w Wieruszowie. Niewątpliwym atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży i tradycja rozpoczęta 30 lat temu przez ojca obecnego właściciela zakładu. Profesjonalne usługi pogrzebowe i indywidualne podejście do Klienta to cel firmy. Realizowany jest od lat, przy stałym unowocześnianiu oferty i dostosowywaniu jej pod wszelkie życzenia i uwagi Rodzin, które korzystają z jej usług.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Skomlinie

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Stoltrum jest bardzo szeroki. Każdy Klient traktowany jest w sposób szczególny i indywidualny, bowiem każdy ma inne uwagi i inne wymagania. Pomoc pracowników firmy obejmuje:

    • odbiór i transport ciała do chłodni z każdego wskazanego miejsca np. domu, szpitala, hospicjum zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami,
    • dopełnienie formalności związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS/KRUS lub innych instytucji oferujących tego typu wsparcie,
    • ustalenie terminów i koniecznych kwestii w kancelarii parafialnej oraz u administratora danego cmentarza.

Zakład przygotował szeroki wybór trumien, urn oraz akcesoriów pogrzebowych i nekrologów. Dodatkowo, do dyspozycji Klientów jest kwiaciarnia zawierająca wiązanki i wieńce w różnych przedziałach cenowych. Fachowe doradztwo personelu pozwoli na wybór idealnej trumny bądź urny, ponieważ zakład realizuje również pochówki poprzedzone kremacją, a także wykonuje ekshumacje. Dodatkowo w ofercie firmy są takie usługi jak kosmetyka pośmiertna, odzież dla Osób Zmarłych oraz oprawa muzyczna pogrzebu.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Skomlinie

Zakład Pogrzebowy rekomendowany przez nas w Skomlinie działa na terenie powiatu wieruszowskiego, wieluńskiego i kępińskiego. Główna siedziba firmy mieści się w Wieruszowie przy ulicy Wincentego Witosa 22. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele oraz w święta. Gotowi, by zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba udzielić natychmiastowej pomocy i zająć się transportem zwłok.