Zakład pogrzebowy w Lututowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Lututowie Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1990 roku. Zakład Pogrzebowy Stoltrum jest przedłużeniem działalności zakładu stolarskiego istniejącego od 1982 roku w Wieruszowie. Więcej szczegółów na temat tej firmy pogrzebowej znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Wieruszów. Priorytetem dla pracowników jest indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnienie mu pomocy w tym niełatwym dla niego czasie. Drzwi zakładu otwarte są dla każdej osoby, która musi mierzyć się ze stratą, bez względu na jej wyznanie, przekonania czy status finansowy.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Lututowie

Dzięki szerokiej ofercie Zakładu Pogrzebowego Stoltrum każdy Klient może mieć pewność, że wszelkie jego oczekiwania dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej zostaną zrealizowane. Pomoc pracowników zakładu obejmuje wypełnianie formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS, a także ustalenie wszystkich kwestii w kancelarii danego kościoła i u zarządcy cmentarza. Personel oferuje również fachowe doradztwo i pomoc w dobraniu odpowiedniej trumny bądź urny, odzieży dla Osoby Zmarłej i szeregu dewocjonaliów. Firmowy sklep zakładu wyposażony jest w szeroki wachlarz dekoracji kwiatowych, wieńców, wiązanek zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych oraz zniczy.

Firma przez całą dobę zapewnia natychmiastowy odbiór Osoby Zmarłej ze wskazanego miejsca i przewiezienie jej do zakładowej chłodni. Dzięki temu, że posiada specjalistyczne karawany, może zaoferować sprawny i bezpieczny transport zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Personel przygotuje Osobę Zmarłą do pochówku oraz wykona profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Dodatkowo, w ofercie zakładu znaleźć można usługi kremacji i ekshumacji zwłok i szczątków. Zakład zapewnia także wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu muzyków specjalizujących się w wykonywaniu utworów pogrzebowych. Dzięki wyżej wymienionym usługom pogrzeb wykonany zostanie z szacunkiem, godnością i taktem.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Lututowie

Zakład Pogrzebowy Stoltrum, który jest przez nas rekomendowany w Lututowie, ma swoją główną siedzibę w Wieruszowie przy ulicy Wincentego Witosa 22. Pracownicy zakładu służą pomocą przez 7 dni w tygodniu, są dyspozycyjni o każdej porze dnia i nocy, tak aby móc natychmiast zareagować, gdy zajdzie taka potrzeba.