Zakład pogrzebowy w Łubnicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Łubnicach rekomenduje rodzinną firmę funeralną z wieloletnią tradycją. Zakład Pogrzebowy Stoltrum istnieje od 1990 roku i jest rozszerzeniem działającego od 1982 roku zakładu stolarskiego, którego założycielem był Zbisław Suchy. Celem, jaki obrali obecni właściciele zakładu, Pan Grzegorz Suchy wraz z żoną, jest kompleksowa pomoc każdemu, kto doświadczył utraty bliskiej osoby. Firma świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe, zdobywając tym samym wiele pozytywnych opinii od Rodzin z powiatu wieruszowskiego (zakłady pogrzebowe Wieruszów), wieluńskiego i kępińskiego.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Łubnicach

Zakład Pogrzebowy Stoltrum od wielu lat doskonali swoje usługi i tym samym spełnia oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zakład posiada firmowy sklep, w którym Klienci znajdą szeroki wybór zniczy, eleganckiej odzieży dla Osób Zmarłych i akcesoriów pogrzebowych. Pracownicy pozostają do dyspozycji, świadczą fachowe doradztwo w zakresie wyboru trumien, urn, a także dekoracji w postaci wieńców i wiązanek. Profesjonalni muzycy współpracujący z zakładem uświetnią ceremonię pożegnalną wzruszającą i stosowną do okazji oprawą muzyczną. Firma realizuje nie tylko pochówki tradycyjne, ale również urnowe, poprzedzone kremacją. Poza usługą kremacji, w ofercie zakładu Klienci znajdą również ekshumacje oraz usługę transportu krajowego i międzynarodowego Osoby Zmarłej. Szkolony pod okiem profesjonalistów personel przygotowuje Zmarłych do pochówku i wykonuje kosmetykę pośmiertną na najwyższym poziomie. By odciążyć Klientów, obsługa oferuje również pomoc w wypełnianiu formalności urzędowych i wypłatę zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej ustali także wszystkie konieczne kwestie w kancelarii parafialnej i u zarządcy danego cmentarza.

Adres Zakładu Pogrzebowego Stoltrum rekomendowanego przez nas w Łubnicach

Wszyscy mieszkańcy powiatu wieruszowskiego w obliczu straty bliskiej osoby mogą liczyć na niezwłoczną pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego. Zakład Pogrzebowy Stoltrum ma główną siedzibę przy ulicy Wincentego Witosa 22. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów całodobowo przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy jest to dzień roboczy, czy niedzielą bądź święto.