Dewiza zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Galewicach

Pogotowie Pogrzebowe w Galewicach rekomenduje Zakład Pogrzebowy Stoltrum. Firma posiada wieloletnie, bo aż 30-letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Rodzinna tradycja, pielęgnowana przez lata zaowocowała wieloma pozytywnymi opiniami Rodzin korzystających z pomocy firmy w trudnych chwilach. Pierwszym właścicielem zakładu był Pan Zbisław Suchy. Od 1982 roku prowadził zakład stolarski, którego działalność została w 1990 poszerzona o szereg usług funeralnych. Obecnie właścicielem jest Pan Grzegorz Suchy wraz z żoną. Firma udziela pomocy wszystkim osobom, które doświadczyły śmierci najbliższych, działa głównie na ternie powiatu wieruszowskiego, a także wieluńskiego i kępińskiego. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w jednym z miast powiatu wieruszowskiego mogą Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Wieruszów.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Galewicach

Pomoc, jaką kieruje Zakład Pogrzebowy Stoltrum w stronę Klientów, którzy doświadczyli straty osoby bliskiej, jest ogromna. Obejmuje ona fachowe doradztwo przy wyborze trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, a także porady prawne i pomoc przy wypełnianiu formalności. Pracownicy po otrzymaniu stosownego upoważnienia ze strony Rodziny Osoby Zmarłej mogą skompletować dokumenty dotyczące uzyskania zasiłku pogrzebowego, a także ustalić wszystkie sprawy związane z uroczystością pogrzebową w kościele oraz u zarządcy cmentarza. Zakład pogrzebowy dostosowuje się do każdego Klienta, oferując mu odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii. Firma przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, wykonuje toaletę i kosmetykę pośmiertną. Zapewnia przygotowanie nekrologów, podziękowań dla gości ceremonii, a także krzyży i tabliczek nagrobnych. Do dyspozycji Klientów jest również duży wybór zniczy w różnych wzorach, a także odzież dla Osób Zmarłych. Zakład świadczy również usługi kremacji, ekshumacji oraz całodobowego przewozu zwłok na terenie kraju i poza jego granicami, posiada także własną chłodnię.

Teren działania rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Galewicach

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Galewicach ma swoją główną siedzibę w Wieruszowie przy ulicy Witosa 22. Pracownicy świadczą profesjonalne i wysokiej klasy usługi pogrzebowe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również niedziele i święta.