Zakład pogrzebowy w Czastarach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Czastarach Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy, który ma wieloletnie doświadczenie, a także bogate tradycje w branży funeralnej. Każdy człowiek doświadczający utraty osoby bliskiej zostaje postawiony przed niełatwym wyzwaniem, jakim jest organizacja ceremonii ostatniego pożegnania. Ogrom obowiązków z tym związanym często sprawia, że nie wiadomo, od czego zacząć. Pojawia się też obawa, czy na pewno wszelkie ewentualne życzenia Osoby Zmarłej zostaną spełnione. Zakład Pogrzebowy Stoltrum wychodzi z pomocą, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe, na najwyższym poziomie i z pełnym zaangażowaniem. Firma powstała w 1990 roku, jako rozszerzenie działającego od 1982 roku zakładu stolarskiego. Zakład oferuje pomoc w organizacji pogrzebu wszystkim osobom, które doświadczyły straty, świadczy usługi głównie na terenie powiatu kępińskiego, wieluńskiego i wieruszowskiego (zakłady pogrzebowe Wieruszów).

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Czastarach

30-letnie doświadczenie w branży funeralnej, stale podnoszone kwalifikacje oraz kompetentny personel są gwarancją sumiennie i terminowo wykonanego pogrzebu. Wszystko to możliwe jest dzięki rozbudowanej ofercie, dostosowanej do oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Firma zapewnia całodobowy transport Osoby Zmarłej z każdego miejsca, które wskaże osoba zgłaszająca potrzebę przewiezienia zwłok. Doświadczeni pracownicy zajmą się eksportacją ciała zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju wypełniając i kompletując przy tym niezbędne dokumenty z tym związane. Zakład posiada własną chłodnię i specjalnie dostosowane do transportu na znaczne odległości nowoczesne karawany. Personal zadba także o ustalenie niezbędnych kwestii w kancelarii parafialnej danego kościoła oraz u zarządcy wybranego cmentarza. Po otrzymaniu specjalnego upoważnienia ze strony Rodziny Osoby Zmarłej kadra firmy może pomóc także w formalnościach dotyczących uzyskanie należnego zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS.

Poza podstawowymi rzeczami takimi jak znicze, wiązanki i wieńce, zakład oferuje wysokiej klasy trumny, a także urny w wielu wzorach. Dodatkowo sklep firmowy zakładu wyposażony jest w duży wybór odzieży dla Osób Zamarłych, a wykwalifikowani pracownicy oferują kosmetykę pośmiertną. W ofercie zakładu Klienci znajdą również usługi takie jak kremacja i pochówek urnowy, a także ekshumacja zwłok i szczątków.

Siedziba polecanego przez nas zakładu pogrzebowego w Czastarach

Zakład pogrzebowy rekomendowany przez nas w Czastarach ma swoją główną siedzibę przy ulicy Wincentego Witosa w Wieruszowie. Zakład świadczy pomoc całodobowo, pracownicy dostępni są do dyspozycji Klientów codziennie, bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, czy święto.