Kilka słów o zakładzie pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Bolesławcu

W Bolesławcu Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje rodzinną firmę funeralną z wieloletnim doświadczeniem w organizacji uroczystości pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy Stoltrum powstał w 1990 roku i jest rozszerzeniem działalności zakładu stolarskiego funkcjonującego w Wieruszowie od 1982 roku. Szczegóły dotyczące firmy znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Wieruszów. Stale unowocześniana oferta, a także zwykła, ludzka życzliwość to cechy charakterystyczne firmy. Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, kompleksową obsługę, jak również pełen profesjonalizm. Misja, którą obrał sobie zakład, od lat wypełniania jest z największą starannością.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Bolesławcu

Wszyscy mieszkańcy Bolesławca zmagający się z utratą bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną i natychmiastowa pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego. Pracownicy firmy doskonale zdają sobie sprawę, jak ciężkie są pierwsze dni po stracie, dlatego do każdego Klienta podchodzą z empatią i zrozumieniem. Udzielają wsparcia na każdym etapie organizacji pogrzebu, po uzyskaniu stosownego upoważnienia mogą wyręczyć Rodzinę Osoby Zmarłej w wypełnieniu koniecznych formalności w urzędach oraz w parafii i u zarządcy cmentarza. Personel pomaga także w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do otrzymania zasiłku pogrzebowego.

Szkoleni przez profesjonalistów pracownicy przygotują Osobę Zmarłą do pochówku, wykonają kosmetykę pośmiertną i dobiorą odzież. Zakład pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, co oznacza nie tylko organizację pochówku, ale też kremacje i ekshumacje. Firma od lat specjalizuje się w realizacji pogrzebów tradycyjnych oraz kremacyjnych, które poprzedzone są spopieleniem zwłok. Dodatkowo firma oferuje całodobowy przewóz zwłok z miejsca zgonu do zakładowej chłodni oraz transport ciała na terenie kraju i za granicą. Korzystając z usług zakładu, można być w stu procentach pewnym, że każda usługa zostanie wykonana z godnością, największym majestatem i szacunkiem w stosunku do Osoby Zmarłej, Rodziny i gości ceremonii.

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy obejmuje również szeroki wybór trumien i urn wysokiej klasy. Ponadto w siedzibie firmy dostępnych jest wiele niezbędnych utensyliów pogrzebowych, a także dekoracji kwiatowych wykonywanych z największą dbałością. Klienci mogą również nabyć klepsydry, podziękowania i obrazki pamiątkowe.

Kontakt z rekomendowanym przez nas zakładem pogrzebowym w Bolesławcu

Aby skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego Stoltrum, należy udać się do biura mieszczącego się w Wieruszowie przy ul. Wincentego Witosa 22. Firma prowadzi działalność całodobowo, przez cały tydzień.