Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Piwoński

Zakład Pogrzebowy PIWOŃSKI to firma z bogatym doświadczeniem w niesieniu pomocy Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. Właściciel firmy, którego nazwiskiem sygnowany jest zakład, świadczy kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie, nie pozostawiając nikogo w potrzebie. Uczciwość, terminowość i sumienność to słowa, które niewątpliwie określają działalność firmy. Zakład stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta. Otacza go troską, cierpliwością i życzliwością bez względu na charakter uroczystości oraz niezależnie od jego statusu finansowego. Dzięki ogromnej wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka firma Pana Piwońskiego zyskała pozytywne opinie od wielu Rodzin z terenu powiatu radomszczańskiego w województwie łódzkim. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Radomsko.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Piwoński

Zakład Pogrzebowy PIWOŃSKI posiada bardzo rozbudowany asortyment pozwalający na kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej oraz spełnienie wszelkich życzeń, nawet ze strony najbardziej wymagających Klientów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy firma wyselekcjonowała usługi odciążające Rodzinę w stopniu maksymalnym. Pomoc ze strony Pana Piwońskiego i jego zaufanych pracowników rozpoczyna się już od pierwszych chwil. Polega na przejęciu wszystkich obowiązków i przykrych formalności. Na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny personel dopełnia w jej imieniu kwestii formalnych w urzędach, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach takich jak ZUS i KRUS, które są odpowiedzialne za przyznanie zasiłku pogrzebowego.

W ofercie zakładu ujęto usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, dzięki której każda Rodzina doświadczająca nieuniknionej okoliczności, może liczyć na niezwłoczną pomoc. Pracownicy dokonują wyprowadzenia Osoby Zmarłej niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, hospicjum czy innej lokalizacji. Firma świadczy usługi transportu zwłok na terenie kraju oraz poza jego granicami, dzięki posiadaniu nowoczesnych karawanów renomowanych marek. Samochody te dostosowane są do przewozu Zmarłych, spełniają wszelkie wymogi techniczne i sanitarne wymagane w tej branży. Personel posiada wysokie kwalifikacje i stale doskonali swoje umiejętności na szkoleniach pod okiem fachowców. Pracownicy oferują przygotowanie Zmarłego do pochówku poprzez czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, czym zapewniają Osobie Zmarłej naturalną i schludną prezencję w dniu ostatniego pożegnania.

 

 

Utensylia funeralne, oprawa muzyczna i kwiatowa pogrzebu

W zakładzie każdy Klient może dokonać wyboru między trumnami z wysokiej jakości drewna dębowego i  sosnowego, a także kupić trumnę kremacyjną. Firma posiada także urny metalowe, drewniane, kamienne i ceramiczne. Produkty znajdujące się w siedzibie zakładu są własnej produkcji. Oferta firmy obejmuje również wszystkie niezbędne akcesoria funeralne, między innymi są to znicze, tabliczki, krzyże i klepsydry.

Zakład oferuje pomoc w pełnym zakresie, na każdym etapie związanym z organizacją ceremonii. Właściciel zakładu od początku swojej działalności rozwija się również w branży kwiatowej. Wraz z doświadczonymi florystami, przygotowują okazałe wieńce, wiązanki oraz inne kompozycje kwiatowe na indywidualne zamówienie. Po stronie firmy pozostaje również oprawa muzyczna pochówku wraz z nagłośnieniem. Klienci mogą skorzystać z usług orkiestry, trębacza, a także skrzypka.

 

dekoracje kwiatowe w kaplicy pogrzebowej

 

W budynku firmy znaleźć można nie tylko należącą do zakładu kwiaciarnię, ale też sterylną chłodnię i elegancką salę pożegnań. Całość prezentowanych usług daje gwarancję zadowolenia Rodziny i uroczystości wykonanej z dbałością o każdy szczegół.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Piwoński

Zakład Pogrzebowy PIWOŃSKI zlokalizowany jest w Radomsku przy ulicy Wyszyńskiego 40. Firma świadczy całościowe usługi funeralne całodobowo i we wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta.