Historia Zakładu Pogrzebowego Nekrolog

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG od lat świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie Łodzi i okolic. Firma powstała z myślą o tym, by w jak największym stopniu odciążyć Rodziny pogrążone w żałobie, z przykrych i nierzadko trudnych obowiązków związanych z organizacją ceremonii pożegnalnej. Zakład ten cieszy się bardzo dobrymi opiniami dzięki wielkiemu zaangażowaniu, sumiennej pracy oraz godnie wykonanym pochówkom. Priorytetem jest uroczystość przeprowadzona z szacunkiem do całej Rodziny, gości ceremonii i osoby zmarłej. Właścicielka zakładu, Pani Jolanta Kostowska stale poszerza zaplecze techniczne swojej firmy, posiadany asortyment tak, aby każda Rodzina mogła dokonać zadowalającego wyboru zarówno usługi, jak i akcesoriów pogrzebowych.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Nekrolog

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG przygotował szereg usług, tak, by Rodzina mogła zdjąć z barków ciężar, jakim jest organizacja ceremonii pożegnalnej bliskiej osoby. Kompleksowa obsługa klienta ma początek już w pierwszych chwilach omawiania szczegółów pochówku, w domu klienta bądź w siedzibie zakładu. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, fachowy i zaufany personel firmy skompletuje i wypełni dokumentację niezbędną w urzędach, na cmentarzu, w kościele oraz przy uzyskiwaniu zasiłku pogrzebowego. Zakład postawił sobie za cel indywidualne podejście do każdego klienta, obsługę na najwyższym poziomie ze spełnieniem wszelkich uwag i życzeń. W ofercie zakładu znaleźć można duży wybór rozmaitych trumien i urn, bowiem zakład realizuje nie tylko pochówki tradycyjne, ale również te poprzedzone kremacją. Dodatkowo firma wykonuje ekshumacje. Zakład nikogo nie wyklucza, oferuje organizację ceremonii świeckich bądź innych wyznań i obrządków przy udziale profesjonalnego Mistrza Ceremonii. Firma, dbając o każdy szczegół, posiada szeroki wybór dekoracji florystycznych w postaci wieńców i wiązanek, dodatkowo możliwy jest udział profesjonalnych muzyków, czyli stosowna oprawa muzyczna w wykonaniu trębacza bądź skrzypka. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom personelu zakładu, klienci nie muszą martwić się o przygotowanie osoby zmarłej do pochówku. Pracownicy wykonują profesjonalnie kosmetykę pośmiertną i dokonują tanatopraksji, czyli balsamowania ciała. Personel szkolony pod okiem profesjonalistów dokłada wszelkich starań, by w sposób naturalny wszelkie pośmiertne zmiany na ciele ukochanej osoby zostały zamaskowane, by w dniu pochówku osoba zmarła prezentowała się nienagannie. Zakład świadczy kompleksowe usługi funeralne całodobowo, w ofercie zakładu znajduje się całodobowa eksportacja osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital czy inne miejsce. W usługach znajduje się także transport na terenie województwa łódzkiego (zachęcamy do sprawdzenia zakładów pogrzebowych z województwa łódzkiego – Zakłady Pogrzebowe Łódzkie), całego kraju oraz Europy. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu surowych wymogów sanitarnych i technicznych, przy  użyciu specjalistycznych aut przeznaczonych do tego typu transportu. Goście ceremonii pogrzebowej również zostaną przez właścicieli i kadrę obsłużeni, firma oferuje ekskluzywny i komfortowy przewóz, a po zakończeniu ceremonii organizację stypy. Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego NEKROLOG, można być przekonanym o przepięknej ceremonii, pełnej taktu, godności i elegancji. Kulturalny i empatyczny personel dokłada wszelkich starań, by Rodzina mogła w spokoju i bezboleśnie przejść przez cały, nieunikniony w życiu etap pożegnania ukochanej osoby. W każdą usługę zakład angażuje się w stu procentach, wkłada całe serce w planowanie, organizację i realizację pochówku, niezależnie od jego charakteru.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego NEKROLOG

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG posiada siedziby pod dwoma adresami na terenie miasta Łódź, sprawdź: Zakłady Pogrzebowe Łódź. Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przy ul. Legionów 48, a także przy ul. Radwańskiej 19/1. Firma niesie pomoc całodobowo, wsparcie personelu uzyskać można praktycznie na każdym etapie, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i wszystkie święta.