Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe zakład pogrzebowy w Sulejowie

Zakład Pogrzebowy, który został wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Sulejowie, specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej pomocy wszystkim tym, którzy zostali dotknięci utratą bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy Krawczyk posiada miano firmy godnej zaufania, dzięki wieloletniej, sumiennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin. Misją zakładu jest ukojenie bólu, jaki towarzyszy każdej Rodzinie w tak ciężkim dla niej czasie. Dodatkowo Klienci zgłaszający się po wsparcie otrzymują niebywałą empatię, cierpliwość i zwykłą, ludzką życzliwość.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Sulejowie

W oparciu o cenną wiedzę i wiele lat doświadczenia w organizacji pogrzebów zakład Pogotowia Pogrzebowego skomponował kompleksową ofertę. Pozwala ona na całościową organizację i obsługę uroczystości pożegnalnej, niezależnie od jej charakteru czy też sytuacji finansowej Rodziny zgłaszającej się po pomoc. Firma Pogrzebowa Krawczyk jest w stanie zorganizować zarówno pogrzeb tradycyjny, jak i urnowy, w ceremoniale świeckim, a także każdego wyznania.

urna z prochami na uroczystości pogrzebowej w kościele - zakład pogrzebowy krawczyk

Firma rozpoczyna swoje działania już od pierwszych chwil po uzyskaniu zgłoszenia o bolesnej stracie. Wykwalifikowani pracownicy zdejmują z barków Klienta cały ciężar, jakim są formalności urzędowe, kościelne i cmentarne. Obsługa na podstawie stosownego upoważnienia może również wystąpić w imieniu Klienta do odpowiednich instytucji, o przyznanie zasiłku pogrzebowego. Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu oraz wielokrotnym szkoleniom personelu, wykonywana jest całodobowa eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma posiada specjalistyczne karawany, dostosowane do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Oferta Zakładu Pogotowia Pogrzebowego obejmuje przewóz Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz świadczy usługi międzynarodowego transportu zwłok, we współpracy z odpowiednimi urzędami i służbami.

W siedzibie zakładu pogrzebowego znajduje się bogaty asortyment trumien, urn, a także utensyliów funeralnych oraz dewocjonaliów. Trumny i urny wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje gwarancję trwałości i jakości. Akcesoria pogrzebowe ujęte w ofercie to między innymi znicze, klepsydry pogrzebowe, tabliczki, a także krzyże. Zakład pogrzebowy posiada własną kwiaciarnię, w której doświadczeni floryści komponują dekoracje zarówno ze świeżych, jak i sztucznych kwiatów. Na wszelkie wieńce, wiązanki i stroiki można również złożyć indywidualne zamówienie. Dodatkowo firma świadczy usługi montażu i demontażu nagrobku. Całość oferowanych usług daje wszystkim Klientom pewność, że ceremonia pożegnalna bliskiej osoby zostanie wykonana z najwyższym majestatem.

wnętrze otwartego karawanu pogrzebowego - zakład pogrzebowy krawczyk

Teren działania Firmy Pogrzebowej Krawczyk

Zakład wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Sulejowie niesie pomoc na terenie całego powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów współpracy Pogotowia Pogrzebowego z firmą w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Piotrków Trybunalski. Biuro firmy znajduje się w Woli Moszczenickiej przy ulicy Gazomskiej 1. Pracownicy niosą pomoc natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, dyspozycyjni są codziennie, przez całą dobę.