Zakład pogrzebowy w Piotrkowie Trybunalskim uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Na terenie powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim, każda Rodzina dotknięta bolesną stratą bliskiej osoby może liczyć na pomoc ze strony profesjonalnej firmy funeralnej wyróżnionej przez Pogotowie Pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Krawczyk prowadzi działalność od 1998 roku. Posługa na rzecz Osób Zmarłych to misja zarówno właścicieli, jak i zaufanych pracowników zakładu. Codzienne zaangażowanie daje wszystkim Rodzinom gwarancję pogrzebu wykonanego z godnością, szacunkiem oraz dbałością o detale. Firma wyróżnia się bogatym doświadczeniem oraz cenną wiedzą pozwalającą na organizację każdej uroczystości pożegnalnej, niezależnie od jej charakteru oraz sytuacji finansowej Klienta.

trzy karawany pogrzebowe pod siedzibą firmy zakład pogrzebowy krawczyk

Oferta rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Piotrkowie Trybunalskim

Zakład pogrzebowy w Piotrkowie Trybunalskim posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdy, kto doświadcza nieuniknionej okoliczności, może liczyć na wsparcie, troskę, a także zwykłą, ludzką życzliwość w tak ciężkich chwilach. Firma gwarantuje Rodzinom wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie wszelkich ich potrzeb z prawdziwym zaangażowaniem. Pomoc rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z firmą funeralną. Obsługa wypełnia w imieniu Klienta wszelkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowano ceremonię. Służy wsparciem również, jeśli chodzi o kwestie związane z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS-u lub KRUS-u. Zakład pogrzebowy posiada doskonałe przygotowanie do dokonywania całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Flotę stanowią cztery specjalistyczne karawany. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników świadczone są również usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz międzynarodowego transportu zwłok z krajów europejskich.

Firma Pogrzebowa Krawczyk posiada własną kwiaciarnię, a o jakość świadczonych usług dba zespół doświadczonych florystek funeralnych. Każda Rodzina może być pewna, że oprawa kwiatowa uroczystości będzie wyjątkowa, a także trwała. Oferta obejmuje wieńce, wiązanki, stroiki, bukiety kondolencyjne, a także kompozycje na indywidualne zamówienie.

duży wieniec z czerwonymi kwiatami wykonany przez zakład pogrzebowy krawczyk

Dodatkowo oprawę muzyczną ceremonii zapewniają profesjonalni i doświadczeni muzycy, współpracujący z firmą. W zakładzie zlokalizowana jest sala pożegnań, w której każda Rodzina może w ciszy i komforcie pożegnać bliską sercu osobę. Wszechstronne i kompleksowe usługi pogrzebowe dają wszystkim Klientom pewność, że nie pozostaną sami w tak trudnych chwilach. Osoba Zmarła natomiast zostanie pożegnana w sposób odzwierciedlający najpiękniejsze uczucia Rodziny.

Zakład Pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Piotrkowie Trybunalskim

Pogotowie Pogrzebowe w Piotrkowie Trybunalskim wyróżniło Firmę Pogrzebową Krawczyk, sprawdź także zakłady pogrzebowe Piotrków Trybunalski. Siedziba zakładu zlokalizowana jest w Woli Moszczenickiej przy ulicy Gazomskiej 1. Firma ta prowadzi działalność przez całą dobę – każdego dnia, również w niedziele i święta, pracownicy są gotowi udzielić niezbędnej pomocy.

dom pogrzebowy krawczyk powiat piotrkowski