Misja firmy –  Zakład Pogrzebowy Kowalczyk

Każda Rodzina dotknięta bolesną stratą Bliskiej Osoby może uzyskać kompleksową pomoc w Zakładzie Pogrzebowym KOWALCZYK. To firma, która dzięki wieloletniej posłudze na rzecz Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin zyskała miano godnej zaufania i przoduje na skierniewickim rynku funeralnym. Sprawdź również: zakłady pogrzebowe Skierniewice. Firma od lat świadczy usługi najwyższej jakości. Właściciel zakładu, Pan Zdzisław Kowalczyk zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników. Ich priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie wszelkich jego potrzeb i zrealizowanie ich z najwyższym majestatem. Uczciwość i sumienność to znak charakterystyczny zakładu. Pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każda uroczystość reprezentowała klasę i niebywałą powagę. Przez lata działalności firma zyskała bogatą wiedzę, dzięki której może nieść pomoc bez względu na wszelkie okoliczności.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kowalczyk

Zakład Pogrzebowy KOWALCZYK posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę. Pozwala to na zrealizowanie uroczystości pożegnalnej zgodnej z najdrobniejszymi uwagami ze strony Rodziny. W tak ciężkich chwilach firma udziela wsparcia, troski i zwykłej ludzkiej życzliwości. Pomoc ze strony pracowników zakładu rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z Klientem. Misją zakładu jest odciążenie go z każdej możliwej kwestii związanej z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny personel wypełnia formalności w urzędzie, kościele, u zarządcy cmentarza i w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS.

Kompleksowa pomoc Rodzinom oznacza bycie w gotowości przez całą dobę – każdy pracownik posiada odpowiednie kwalifikacje do tego, by dokonać eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Transport odbywa się z każdej wskazanej lokalizacji niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu czy też innym miejscu. Wyposażenie zakładu to między innymi sterylne i nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, a także specjalistyczne karawany renomowanych marek, pozwalające na przewóz Osoby Zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami. Pracownicy Pana Zdzisława Kowalczyka dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem profesjonalistów wykonują niezbędne czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Gwarantuje to nienaganną i schludną prezencję Osoby Zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i uczestnikami ceremonii.

Asortyment funeralny oraz oprawa muzyczna i kwiatowa oferowana przez firmę Kowalczyk

Doświadczona kadra prowadzi również fachowe doradztwo w zakresie wyboru trumny lub urny oraz niezbędnych akcesoriów funeralnych, takich jak znicze, modlitewniki, nekrologi, tabliczki czy też krzyże, które dostępne są w wielu wzorach i rozmiarach. Trumny i urny wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości – drewna, kamienia, ceramiki czy też kompozytu. Zakład niesie pomoc zarówno w przypadku pochówku tradycyjnego, urnowego, religijnego, jak i świeckiego, który prowadzony jest przez mistrza ceremonii. Kwestię oprawy kwiatowej uroczystości bierze na swoje barki zespół doświadczonych florystów, oferujących wieńce, wiązanki, stroiki, a także inne kompozycje wykonywane na specjalne zamówienie Klienta. Firma zapewnia także wzruszającą i wyjątkową oprawę muzyczną dzięki współpracy z doświadczonymi muzykami.

Całość prezentowanych usług daje Klientom pewność, że zostaną otoczeni pomocą w pełnym tego słowa znaczeniu. Wsparcie ze strony personelu obejmuje wszystkie aspekty związane z pochówkiem. Usługi realizowane są przez zakład w atmosferze życzliwości i zrozumienia. Empatyczni pracownicy okazują cierpliwości wobec każdej Rodziny w tak ciężkim i bolesnym dla niej czasie.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Kowalczyk

Zakład Pogrzebowy KOWALCZYK zlokalizowany jest w Skierniewicach przy ulicy Kościuszki 1. Firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu skierniewickiego w województwie łódzkim.