Historia Firmy Pogrzebowej Czajka

Firma Pogrzebowa Pani Renaty Czajki istnieje na terenie powiatu sieradzkiego, w województwie łódzkim od 2012 roku. Na tym terenie z Pogotowiem Pogrzebowym współpracują liczne zakłady pogrzebowe łódzkie. Firma swoje usługi funeralne świadczy głównie okolicznym mieszkańcom, lecz w razie konieczności sprosta również organizacji pochówku w innym, oddalonym od swojej siedziby, a wskazanym przez Rodzinę zmarłego miejscu. Zarówno właścicielka zakładu, jak i jej personel na pierwszy miejscu stawiają oczekiwania zleceniodawców. Pragną poznać wszelkie sugestie Rodziny, odnośnie tego, jak ceremonia pogrzebowa ich Bliskich ma wyglądać, jaką oprawę muzyczną czy florystyczną sobie życzą, tak, aby móc w pełni spełnić ich wizje. To indywidualne podejście do każdej osoby będącej w żałobie oraz bogate doświadczenie w obsłudze pogrzebów sprawia, że firma ta cieszy się w okolicy dobrą opinią, a jej usługi rekomendowane są kolejnym zainteresowanym.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Czajka

Nadrzędną rolą całego personelu Zakładu Pogrzebowego Czajka jest kompleksowe, całościowe zaplanowanie i przeprowadzenie godnego pochówku osoby zmarłej, bez względu na jej pochodzenie, światopogląd czy przynależność społeczną. Specjalność firmy stanowią zarówno ceremonie tradycyjne, związane z obecnością trumny, jak i te o charakterze kremacji. Profesjonalna kadra wesprze tych, którzy pragną zorganizować pochówek zgodnie z wybranym obrzędem religijnym oraz tych planujących pogrzeb świecki. Doświadczony, długoletni i wyszkolony personel zakładu zadba o wszelkie, konieczne do ustalenia sprawy. Doradzi w zakresie wyboru niezbędnych utensylii, pomoże napisać mowę pożegnalną oraz ustalić dogodne dla rodziny, terminy w kościele i na cmentarzu. Na miejscu, w siedzibie firmy mogą Państwo zapoznać się z szeroką ofertą dostępnych (od ręki lub na zamówienie) wzorów trumien, urn, a także relikwiarzy. Są one wykonane z różnych materiałów m.in. drewna, metalu, kamienia czy ceramiki, oraz atrakcyjne cenowo. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie tu coś, co przypadnie mu do gustu. Korzystając z usług Firmy Pogrzebowej Czajka, nie muszą Państwo także martwić się o takie aspekty uroczystości jak dobór odpowiedniej garderoby dla zmarłego czy jego toaletę pośmiertną, pracownicy zadbają, aby prezentował się on nienagannie oraz naturalnie. Oprawa muzyczna i florystyczna ceremonii zostanie dostosowana do preferencji Rodziny. Szeroki wybór dostępnych wzorów wieńców, wiązanek i kompozycji na trumny/urny oraz różnych rodzajów kwiatów, pozwoli dokonać najlepszego dla Was wyboru. Wszystkie szczegóły pochówku uzgodnią Państwo w trakcie jednej wizyty w zakładzie, a jeśli z przyczyn losowych bądź zdrowotnych nie będziecie mogli dotrzeć na naszej siedziby, wydelegowany pracownik uda się na wskazane przez Was miejsce, aby tam dopiąć szczegółów pogrzebu. Doskonałe obeznanie kadry w sprawach formalnych, związanych z usługami pogrzebowymi sprawia, że po uzyskaniu Waszego upoważnienia, mogą oni reprezentować Was w urzędach państwowych czy ubezpieczalniach, w celu wyegzekwowania należnych zasiłków i świadczeń. Wobec tego nie musicie martwić się, że jakieś procedury zostaną niedopełnione bądź przeoczone. Kompleksowa obsługa ze strony Zakładu Pogrzebowego Czajka oznacza, że w razie zaistniałej potrzeby, pracownicy mogą zająć się transportem osoby zmarłej, z miejsca zgonu do wskazanego miejsca, czy na przykład pracami grabarskimi i kamieniarskimi na cmentarzu. Pomogą w wykopaniu grobu ziemnego, wymurowaniu grobowca czy demontażu istniejącego pomnika w celu realizacji pochówku. Wszystko po uzyskaniu Państwa zlecenia i za Waszą zgodą.

Siedziba Domu Pogrzebowego Czajka

Siedziba firmy mieści się pod adresem Dąbrówka 5, w powiecie sieradzkim, jedną z miejscowości, na której świadczy swoje usługi jest Zakład Pogrzebowy CZAJKA Brzeźnio. Właściciele oraz pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia oraz święta, po to, aby w razie zaistniałej konieczności zająć się eksportacją osoby zmarłej. Zawsze chętni i gotowi udzielić pomocy, stanowią ostoję w trudnym czasie pożegnania najbliższych.