Zakład Pogrzebowy Ad Patres Elżbieta Banasiak z Kutna

Zakład Pogrzebowy AD PATRES to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zapewnia kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych zarówno wyznaniowych, jak i świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Właściciele oraz starannie dobrany zespół pracowników z delikatnością i wysoką kulturą podchodzą do każdego, kto potrzebuje wsparcia po stracie bliskiego. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb był starannie zaplanowany, a następnie wykonany z dbałością o każdy szczegół, z uwzględnieniem potrzeb oraz możliwości finansowych Rodziny. Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu kutnowskiego w województwie łódzkim.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Strzelcach

Zakład Pogrzebowy AD PATRES z Kutna świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, tak aby każdy, kto organizuje pogrzeb swojego zmarłego członka Rodziny, otrzymał szeroko pojętą pomoc i wsparcie. Empatyczni pracownicy służą radą i pomocą w każdej sprawie związanej z pogrzebem. Pomagają również w sprawach formalnych w urzędach i innych instytucjach. Zainteresowane osoby mogą także skorzystać z informacji zawartych w poradniku funeralnym na firmowej stronie internetowej. Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów transport Zmarłego może się odbywać całodobowo z domu, szpitala, hospicjum i z każdego innego miejsca.

Następnie ciało przechowywane jest w godnych warunkach w  nowoczesnej chłodni, w której jest profesjonalnie przygotowane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu może dokonać wyboru trumny spośród bogatej oferty przygotowanej na ekspozycji. Jeśli natomiast życzeniem Rodziny lub samego Zmarłego jeszcze przed śmiercią była kremacja, to zakład wykonuje taką usługę wraz z dopełnieniem koniecznych formalności. W przypadku spopielenia używa się specjalnej surowej trumny kremacyjnej oraz urny na prochy, którą można wybrać z szerokiej oferty firmowej.

Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Tradycyjne wieńce i wiązanki oraz bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe wykonują dla Klientów profesjonalni floryści z najwyższej jakości świeżych kwiatów. Rodzina i znajomi mogą się pożegnać ze Zmarłym w ciszy i skupieniu w eleganckiej kaplicy jeszcze przed główną uroczystością. Aby ceremonia nabrała bardziej uroczystego i indywidualnego charakteru, zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu w pomoc Rodzinom, które muszą się zmierzyć z organizacją pogrzebu swojego bliskiego, Zakład Pogrzebowy Ad Patres zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Miejsce prowadzenia działalności przez Zakład Pogrzebowy Ad Patres

Zakład Pogrzebowy AD PATRES ma swoją siedzibę przy ul. Cmentarnej 5 w Kutnie, sprawdź zakłady pogrzebowe Kutno. Tam można złożyć zamówienie oraz zaplanować przebieg uroczystości. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma wykonuje usługi pogrzebowe na terenie powiatu kutnowskiego. Pracownicy zakładu są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia.