Zakład pogrzebowy w Nowych Ostrowach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ad Patres to firma rodzinna, której właścicielami są Państwo Banasiak. Zdobywali doświadczenie w działalności funeralnej od ponad dwudziestu lat. W 2008 roku założyli profesjonalną firmę Ad Patres specjalizującą się w szerokim zakresie obsługi pogrzebów, a także wszystkim tym, co jest związane z pochówkiem Zmarłych. Klienci mogą liczyć na pomoc w szerokim zakresie. Od przyjęcia zgłoszenia usługi zakład ma możliwość przeprowadzić Rodzinę przez całą procedurę formalności, przygotować Zmarłego i ceremonię pochówku, a kończąc na budowie nagrobka. Wieloletnie doświadczenie jest bazą do profesjonalnego podejścia w zindywidualizowany sposób do każdego Klienta. Podstawą działań jest wysoka kultura i empatia w kontakcie z bliskimi Osoby Zmarłej. Wsparcie ze strony zakładu oznacza również delikatność, spokój, opanowanie i zrozumienie osób pogrążonych w żałobie. Dokładny zakres współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Kutno.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowych Ostrowach

Zakład Pogrzebowy Ad Patres organizuje ceremonie pogrzebowe we własnym domu pogrzebowym. Znajdująca się tam kaplica, która pozwala przeprowadzić uroczystość w obrządku katolickim z mszą świętą. Dom pogrzebowy to również sala pożegnań, gdzie każdy, bez względu na światopogląd, może w ciszy i spokoju w godnych warunkach pożegnać się ze Zmarłym. Ponadto zakład dysponuje chłodnią do przechowywania zwłok, a duże zaplecze pozwala na zgromadzenie wszystkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. W zakładzie jest bardzo szeroki asortyment rodzajów, materiałów i kolorystyki trumien do pochówku i kremacji, urn i relikwiarzy. W zasobach znajduje się również szeroki wybór ubiorów do trumny dla kobiet i mężczyzn. Zakład zajmuje się również w sposób profesjonalny tanatokosmetyką.

Główną usługą jest kompleksowa obsługa pogrzebu. Pracownicy zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną dostosowaną do wskazań Rodziny. Wieńce i wiązanki kwiatowe wykonywane są pod indywidualne wymagania Klientów. Ceremonię przygotuje się w każdym obrządku wyznaniowym, a także w rytuale świeckim zapewniając osobę prowadzącą – mistrza ceremonii. Zakład Pogrzebowy AD PATRES dysponuje specjalistycznym samochodem do przewozu zwłok. Karawan dostosowany jest do transportu nawet na duże odległości. Kompleksowa usługa obejmuje odbiór Zmarłych z domów, szpitali, domów opieki, hospicjów i innych miejsc przez całą dobę.

Pracownicy fachowo przeprowadzą całą formalną procedurę podczas przygotowania i przeprowadzeniu kremacji. Rodzina może dokonać wyboru trumny i ubioru do kremacji. Jednocześnie można wybrać stosowną urnę z szerokiej oferty ossuariów. Dla Rodziny ma znaczenie wygląd miejsca, w którym będą przechowywane prochy bliskiej osoby, dlatego w ofercie są produkty w różnych kolorach, wielkościach i kształtach. Wybrać można odpowiednią urnę spośród metalowych, kompozytowych czy też kamiennych.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Ad Patres

Zakład Pogrzebowy AD PATRES Kutno, swoje główne biuro ma przy ul. Cmentarnej 5. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę każdego dnia tygodnia.