Zakład Pogrzebowy Ad Patres z Kutna

Zakład Pogrzebowy AD PATRES, którego właścicielami są Państwo Banasiak, na łódzkim rynku funeralnym istnieje już ponad 20 lat. Natomiast od 2008 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe mieszkańcom Kutna i okolic – dokładny zakres można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowy Kutno. Nadrzędnym celem pracowników zakładu jest pomoc osobom, którym przyszło zmierzyć się ze śmiercią członka ich Rodziny. Dzięki swojej wiedzy oraz wysokiej empatii potrafią oni udzielić tym osobom wsparcia, doradzić jak sprawnie zorganizować pogrzeb oraz odciążyć we wszystkich niewymagających ich obecności formalnościach. Pełen zaangażowania personel, którego wizytówką jest wysoka kultura osobista i rzetelność, do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, dostosowując ofertę firmy pod jego konkretne predyspozycje oraz wymagania. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że wybierając Usługi Pogrzebowe AD PATRES, każdy element ceremonii ostatniego pożegnania będzie zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Siedziba główna zakład pogrzebowy ad patres kutno

Usługi Pogrzebowe – Ad Patres Kutno

Zakład Pogrzebowy AD PATRES opiera swoją działalność na świadczeniu kompleksowych, profesjonalnych usług pogrzebowych. Pracownicy pomagają zarówno jeśli chodzi o usługi związane z samym pochówkiem, jak i niezbędne do wykonania prace ziemne raz kamieniarskie. Bogate doświadczenie sprawia, że firma zaplanuje i wykona pogrzeb wyznaniowy oraz świecki.

Pogrzeb Kutno

Zakład Pogrzebowy z Kutna w przypadku uroczystości religijnej dostosuje ceremoniał pod wymogi konkretnego wyznania, które praktykowała Osoba Zmarła. Jeżeli takie będzie pragnienie najbliższych, pracownicy zakładu mogą zająć się kwestią ustalenia dogodnych terminów w kościołach,  u duchownych oraz na danym cmentarzu.

Pogrzeb świecki w Kutnie

Organizując pochówek świecki, firma powierza jego zaplanowanie oraz prowadzenie wykwalifikowanemu mistrzowi ceremonii, który na podstawie uzyskanych od Rodziny informacji o osobie chowanej, przygotuje konieczne do pogrzebu akcesoria. Ponadto napisze mowę pożegnalną oraz zadba o cały przebieg tej ostatniej ziemskiej wędrówki. Wszystkie niezbędne do zapewnienia godnego pogrzebu utensylia, dostępne są w siedzibie zakładu. Bogactwo dostępnych tam wzorów trumien, relikwiarzy, urn, krzyży, tabliczek i wielu innych akcesoriów, sprawi, że każdy z Państwa znajdzie wszystko, czego w tym trudnym momencie będzie potrzebować.

Kremacja Kutno

Zakład Pogrzebowy z Kutna zajmuje się zarówno pochówkami o charakterze tradycyjnym, jak i kremacyjnym. W przypadku pogrzebu związanego z kremacją, na barkach zakładu pozostaje ustalenie terminów w krematorium, rezerwacja sali pożegnań dla Rodziny, jak również transport Osoby Zmarłej.

Transport zwłok Kutno

Firma dysponuje własnymi, nowoczesnymi karawanami, które realizują zarówno miejscowe eksportacje z domów prywatnych, szpitali, ośrodków opieki, jak również transport Zmarłych na terenie całego kraju. Ponadto powierzając usługę pochówku pracownikom zakładu Pani Elżbiety, nie musicie się Państwo martwić o przygotowanie grobu do pogrzebu, bowiem to również pozostaje na ich barkach. Wedle życzeń usypią grób ziemny, wymurują grobowiec, a po całej ceremonii na cmentarzu, zadbają o jego prawidłowe przykrycie, uprzątnięcie miejsca, obłożenie kwiatów i wieńców oraz zawieszenie tabliczki.

kaplica pożegnalna ad patres

 

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Ad Patres?

Zakład Pogrzebowy Ad Patres działa na terenie powiatu kutnowskiego, w województwie łódzkim. Jego siedziba mieści w Kutnie, przy ulicy Cmentarnej 5. Pracownicy pozostają do dyspozycji osób w potrzebie, w systemie ciągłym, czuwając pod całodobowym numerem telefonu, aby zawsze móc udzielić pomocy i zająć się eksportacją Zmarłego.

obsługa ceremonii urnowej ad patres kutno