Zakład pogrzebowy w Krośniewicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ad Patres zyskał renomę i zaufanie Klientów dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży funeralnej. Firma służy pomocą na terenie całego powiatu kutnowskiego, szczegóły działalności w największym mieście powiatu sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Kutno. Zarówno właściciele jak i starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby otoczyć opieką Rodzinę pogrążoną w żałobie. Każda ceremonia jest przygotowana i przeprowadzona z dbałością o każdy szczegół z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny. Zakład z powodzeniem organizuje pogrzeby wyznaniowe oraz świeckie z udziałem mistrza ceremonii.

Usługi pogrzebowe w Krośniewicach świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Ad Patres oferuje szeroko pojętą pomoc i wsparcie we wszystkich sprawach formalnych i urzędowych związanych z pogrzebem, które są niejednokrotnie trudne i skomplikowane. Empatyczni pracownicy ze zrozumieniem i delikatnością podchodzą do każdego Klienta, który musi się mierzyć z organizacją ostatniego pożegnania. Porady i przydatne informacje znajdują się także na firmowej stronie internetowej. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy oraz flota specjalistycznych karawanów pozwala na całodobową eksportację ciała z domu, szpitala, hospicjum czy innego wskazanego miejsca. Następnie ciało jest w godnych warunkach przechowywane w nowoczesnej chłodni. Specjaliści profesjonalnie i z szacunkiem zajmują się tam toaletą pośmiertną, tanatokosmetyką oraz ubieraniem Zmarłego. Do dyspozycji przygotowano kolekcje eleganckiej odzieży damskiej i męskiej wraz z dodatkami oraz dewocjonaliami. Jeśli pochówek jest tradycyjny, to wybrać można z wielu trumien klasycznych lub bardziej nowoczesnych.

Jeśli chodzi o kremację, zakład oferuje specjalne, surowe trumny kremacyjne oraz ogromny wybór eleganckich urn na prochy wykonanych z różnych materiałów takich jak drewno, metal, kamień czy ceramika. Pracownicy biura zredagują stosowne klepsydry i nekrologi zawiadamiające o dacie i miejscu pogrzebu. Rodzina i znajomi mają do dyspozycji elegancką, klimatyczną kaplicę, gdzie mogą w ciszy i spokoju pożegnać Zmarłego lub się pomodlić. Kwiaty, które wyrażają szacunek, miłość i żal Rodzina i inni uczestnicy pogrzebu mogą zamówić w firmie. Profesjonalni floryści wykonają na życzenie klasyczne wiązanki i wieńce, a także bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe ze świeżych kwiatów najwyższej jakości. Specjalnie dobrana muzyka w wykonaniu artystów muzyków może dostarczyć wielu wzruszeń oraz podkreślić uroczysty i indywidualny charakter ceremonii pogrzebowej.

Dzięki profesjonalizmowi oraz ogromnemu zaangażowaniu w pomoc Rodzinom pogrążonym w żałobie zakład zyskał wizerunek firmy solidnej i godnej zaufania. Każda uroczystość ostatniego pożegnania jest przygotowana godnie, pięknie i z szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego Rodziny.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Ad Patres?

Zakład Pogrzebowy AD PATRES znajduje się przy ul. Cmentarnej 5 w Kutnie, można tam zamówić usługę, a także dopełnić niezbędnych formalności. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe usługi wykonuje na terenie powiatu kutnowskiego. Pracownicy firmy służą pomocą całodobowo każdego dnia tygodnia.