Zakład pogrzebowy w Bedlnie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Ad Patres na rynku funeralnym działa od 1997 roku. Właściciele Państwo Banasiak, kładą nacisk na profesjonalną organizację pochówków, wysoką jakość obsługi oraz doskonałe zrozumienie oczekiwań klientów. Pragną, aby Rodzina, która stoi przed zadaniem organizacji pogrzebu, nie musiała tracić czasu na wymogi proceduralne, które może za nią wykonać kadra firmy, a bliscy mogli skupić się na oddaniu czci, modlitwie i godnym pożegnaniu Zmarłego.

Wieloletnie doświadczenie Zakładu Pogrzebowego Ad Patres w sprawnej realizacji pochówków sprawia, że wszystko zaplanowane będzie na wysokim poziomie, z troską o szczegóły. Wykwalifikowani, empatyczni pracownicy zadbają o całą oprawę florystyczną i muzyczną uroczystości pochówku, zaplanują dowóz uczestników ceremonii na miejsce wiecznego spoczynku, a w razie konieczności pomogą zorganizować konsolację. Uczynią wszystko, co w ich mocy, aby pogrzeb Państwa bliskiego miał wyjątkowy, niepowtarzalny charakter oraz symbolizował szacunek, cześć i miłość okazywaną Osobie Zmarłej za życia i pielęgnowaną po jej śmierci. Zakład swoim zasięgiem obejmuje cały powiat kutnowski, zakres działania w Kutnie można sprawdzić, przechodząc na podstronę – zakłady pogrzebowe Kutno.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Bedlnie

Zakład Pogrzebowy Ad Patres oferuje całokształt usług pogrzebowych, grabarskich oraz kamieniarskich. Najważniejszą kategorią świadczonych usług są pochówki Osób Zmarłych. Mogą one mieć charakter tradycyjny lub być związane być z procesem kremacji. Ich ceremoniał może odpowiadać konkretnej, wyznawanej przez Zmarłego lub jego Rodzinę religii (pogrzeby wyznaniowe) bądź mieć charakter świecki. W zależności od Państwa preferencji, pracownicy firmy mogą zająć się ustaleniem terminów oraz załatwieniem niezbędnej dokumentacji u duchownych, w kościołach, na cmentarzach czy w krematorium. W przypadku uroczystości bezwyznaniowej, z ramienia zakładu, jej zaplanowaniem oraz przebiegiem, zajmie się profesjonalny mistrz ceremonii, który dobierze konieczne akcesoria. Dodatkowo wygłosi przygotowaną przez siebie mowę pożegnalną oraz będzie czuwał nad realizacją procesu.

Zakład Pogrzebowy Ad Patres posiada własne, bogate zaplecze funeralne. Na miejscu w siedzibie firmy znajduje się nowoczesna chłodnia, a także skromna kaplica przedpogrzebowa zapewniająca idealne miejsce do modlitwy i czuwania przy Zmarłym. Ponadto wyposażenie zakładu stanowią profesjonalne karawany oraz doświadczeni kierowcy, którzy o każdej porze dnia i nocy, gotowi są zająć się miejscową eksportacją Osoby Zmarłej bądź jej lokalnym lub krajowym przewozem, z miejsca zgonu do firmowej chłodni. Personel służy pomocą zarówno w sprawach odbiorów z domów prywatnych, jak i szpitali, hospicjów czy ośrodków całodobowej opieki. Powierzając swą bliską Osobę Zmarłą, opiece właścicieli i kadrze zakładu, możecie spokojnie oczekiwać na uroczysty dzień pożegnania, mając przeświadczenie, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Oprawa muzyczna, florystyczna, nagłośnienie, ubiór Zmarłego oraz jego kosmetyka, wszystko to pozostaje w gestii pracowników. Państwu pozostaje wybór niezbędnych do pochówku utensyliów: urny bądź trumny, relikwiarzy, krzyży, czy też odzieży dla Osoby Zmarłej. W skład wieloletnich pracowników firmy wchodzą także doświadczeni grabarze oraz kamieniarze. Bez względu na to czy chcą Państwo przygotować grób ziemny, zlecić wymurowanie grobowca czy obłożyć grób kostką, wysypać kamykami albo zamontować ławeczkę – w każdym z tych aspektów mogą oni pomóc. Z ekspozycją dostępnych wzorów i modeli pomników, nagrobków i grobowców, stworzonych przez specjalistów kamieniarstwa, można zapoznać się podczas wizyty w siedzibie zakładu.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Ad Patres?

Zakład Pogrzebowy AD PATRES zlokalizowany jest przy ulicy Cmentarnej 5 w Kutnie. Swym zasięgiem obejmuje powiat kutnowski w województwie łódzkim oraz okoliczne miejscowości. Jednakże firma może wykonać pogrzeb także w innym miejscu wskazanym przez Rodzinę Zmarłego. Biuro firmy czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w sobotę do 14:00. Najważniejsze jest jednak, że jej pracownicy pozostają do dyspozycji osób w potrzebie, przez całą dobę, także w niedzielę oraz święta.