fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MISJA Libiąż

ul. Sławkowska 16A, 43-600 Jaworzno

801 12 12 12

32 616 22 68

Firmę Pogrzebową Misja charakteryzuje profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Libiążu

Herb miasta LibiążLibiąż jest miastem o powierzchni 35,88 km² położonym w powiecie chrzanowskim w województwie małopolskim. Liczba jego mieszkańców wynosi ponad 17 tysięcy. Jest miastem o charakterze przemysłowym. Na jego terenie działa m.in. Kopalnia Węgla Kamiennego Janina, a także Kopalnia Dolomitu Libiąż. Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie nr 780 i nr 933, a w niedalekiej odległości znajduje się także autostrada A4. Do najważniejszych zabytków znajdujących się na terenie miasta możemy zaliczyć neogotycki Kościół Przemienienia Pańskiego oraz zabytkowy cmentarz przy ulicy Oświęcimskiej.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Libiąż

Na terenie Libiąża Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z zakładem pogrzebowym, który cieszy się zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Zakład Pogrzebowy MISJA Libiąż ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pogrzebowych. Pracownicy wyróżniają się profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem, dlatego mogą Państwo liczyć na pomoc na każdym etapie przygotowania pogrzebu. Priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta i udzielenie mu oczekiwanej pomocy i wsparcia oraz spełnienie wszelkich jego życzeń dotyczących ceremonii. Dzięki całodobowej pracy firmy, wszystkie osoby, które zwrócą się z prośbą o przetransportowanie ciała, mogą być pewne, że eksportacja Osoby Zmarłej zostanie wykonana natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Pracownicy na życzenie bliskich Osoby Zmarłej zajmą się też wszystkimi sprawami formalnymi – w urzędach, w kancelarii parafialnej i u zarządcy danego cmentarza. Drzwi zakładu pogrzebowego otwarte są dla każdej osoby, która doświadczyła straty, bez względu na jej wyznanie, światopogląd czy status finansowy. Zakład pogrzebowy z Libiąża wykona każdego rodzaju pogrzeb:

  • tradycyjny z trumną,
  • urnowy poprzedzony kremacją,
  • wyznaniowy – katolicki i innych wyznań,
  • a także świecki.

Dodatkowo kadra profesjonalnych pracowników zadba o tradycyjną oprawę kwiatową oraz stosowną muzykę uświetniającą ceremonię.

Cmentarze na terenie Libiąża

Cmentarz komunalny w Libiążu mieści się przy ulicy Oświęcimskiej 90. Z kolei przy ulicy Księdza Popieli 11A znajduje się cmentarz parafialny przy kościele pw. Świętej Barbary. Pochowana została na nim m.in. Helena Kmieć – polska misjonarka rzymskokatolicka.

Krematorium w Libiążu

Z Libiąża najbliżej jest do Krematorium Klepsydra w Krakowie. Zakłady pogrzebowe działające w mieście Libiąż z uwagi na niewielką odległość, w zakresie kremacji zwykle podejmują współpracę właśnie z tym obiektem.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe