fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BULZACKI Łask

ul. Wąska 3, 98-100 Łask

801 12 12 12

43 675 33 21

Usługi pogrzebowe w Łasku, kremacja i transport zwłok. Całodobowo.

Zobacz

Sprawdzony zakład pogrzebowy Łask – usługi pogrzebowe Łask

Zakład Pogrzebowy Bulzacki rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Łasku zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Pod numerem całodobowej infolinii pogrzebowej 801 12 12 12 można zgłosić prośbę o pomoc w organizacji pogrzebu, kremacji czy też transportu zwłok. Doradcy pogrzebowi rozwieją także wszelkie Państwa wątpliwości oraz służą poradą w sprawach okołopogrzebowych.

Herb miasta ŁaskŁask to niewielkie miasto w województwie łódzkim, w powiecie łaskim, położone nad rzeką Grabia. Do najważniejszych zabytków na terenie miasta należą: Kolegiata Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła, drewniany kościół św. Ducha czy też park miejski z połowy XVIII wieku. W Łasku działalność religijną prowadzi Kościół Rzymskokatolicki, Kościół Ewangelicko-Augsburski, a także Świadkowie Jehowy.

Pogotowie Pogrzebowe w Łasku

Zakład Pogrzebowy Bulzacki Łask istnieje od 1950 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokiej kulturze pracowników zdobył zaufanie Pogotowia Pogrzebowego. Kadra Firmy Pogrzebowej „Bulzacki” podchodzi do każdego Klienta z zaangażowaniem i stara się mu pomóc w tym ciężkim dla niego czasie. Zakład pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, które mają odciążyć Rodzinę w organizacji pogrzebu. Pracownicy pomagają w wypełnieniu formalności w urzędach, a także w ustaleniu terminów i szczegółów pogrzebu w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza.

Organizacja pogrzebu w Łasku

pochówek urnowy, urna, kremacja ŁaskZakład pogrzebowy w Łasku organizuje pogrzeby tradycyjne, jak również kremacje. Zaufani pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, aby w razie konieczność przewieźć Osobę Zmarłą z miejsca zgonu do chłodni, gdzie zostanie przygotowana do pochówku. W siedzibie firmy w Łasku Klienci mogą wybrać wszystkie niezbędne utensylia pogrzebowe: trumny, urny i szereg dewocjonaliów. Bliscy mogą pożegnać Osobę Zmarłą w specjalnie do tego przygotowanej, kameralnej kaplicy pożegnań.

Gdzie znajduje się cmentarz w Łasku?

Cmentarz parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Łasku znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 21. Niegdyś na terenie miasta istniały również cmentarze żydowskie. Najstarszy z nich został założony najprawdopodobniej w XVII wieku w pobliżu synagogi, jednak data jego likwidacji nie jest znana. Drugi cmentarz nazywany Starym Cmentarzem Żydowskim został założony najprawdopodobniej w XVIII wieku, a zniszczony podczas II wojny światowej. Nowy Cmentarz Żydowski z kolei powstał na początku XIX wieku, do dziś zachowało się na nim około 100 nagrobków. Nekropolia zlokalizowana jest na południe od centrum miejscowości, na terenie wsi Podłaszcze.

Gdzie jest najbliższe krematorium?

Najbliższe krematoria znajdują się  w Łodzi. Ze względu na bliską odległość, zakłady pogrzebowe Łask zapewniają sprawną, bezpieczną i najwyższej jakości kremację w konkurencyjnych cenach.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe