fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ORSZAK Łańcut

Sietesz 324, 37-206 Kańczuga

801 12 12 12

607 990 700

Zakład Pogrzebowy Orszak w Łańcucie zapewnia profesjonalną organizacją i obsługę pogrzebu.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Łańcucie

Herb miasta ŁańcutŁańcut to miasto powiatowe położone w środkowej części województwa podkarpackiego, oddalone o 16 km od stolicy Podkarpacia – Rzeszowa. Jego powierzchnia wynosi 19,42 km² i zamieszkiwana jest przez ponad 17 000 osób. Przez Łańcut przebiega autostrada A4, łącząca Polskę z Ukrainą. Biegnie też trasa kolejowa Kraków – Medyka, która ma ważne znaczenie na międzynarodowym rynku transportowym. Do największych przedsiębiorstw w mieście należą „Polmos Łańcut” produkujący alkohole oraz „Koelner” S.A. zajmujący się sprzedażą śrub. Kolejną istotną firmą jest ZPH ARGO, która produkuje słodycze na rynek polski i zagraniczny. Ważną rolę odgrywają także zakłady „Vipo” i Lancerto S.A. produkujące odzież.

Z kolei najważniejszym punktem na turystycznej mapie Łańcuta jest Zamek Lubomirskich i Potockich. Ten słynny w całej Europie kompleks pałacowo-parkowy, w skład którego wchodzi między innymi Powozownia, a także Oranżeria i Storczykarnia, Muzeum Ikon, Zamek Romantyczny oraz Synagoga, przyciąga do miasta rzesze turystów. Innym licznie odwiedzanym miejscem jest Muzeum Gorzelnictwa, gdzie w neobarokowym dworku poznać można historie powstania słynnej łańcuckiej fabryki wódki. Fascynaci turystyki sakralnej ucieszą się z kolei z wizyty w miejscowym Kościele Farnym i zespole poklasztornym dominikanów.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe – Łańcut

Pogotowie Pogrzebowe w Łańcucie współpracuje z profesjonalną firmą funeralną. Zakład Pogrzebowy Orszak Łańcut już od wielu lat niesie pomoc w kompleksowym zaplanowaniu i obsłudze pogrzebów. Priorytetem dla właścicieli oraz personelu zakładu jest dostosowanie oprawy i charakteru uroczystości do indywidualnych oczekiwań Klientów. Firma ciesząca się opinią solidnej i rzetelnej organizuje zarówno pochówki wyznaniowe, jak i świeckie, bez względu na to, czy mają one mieć charakter tradycyjny, czy kremacyjny. Dla Państwa wygody i komfortu wykwalifikowana kadra może przejąć na siebie dopełnienie obowiązków formalnych w urzędach państwowych, parafiach oraz u zarządcy cmentarza, na którego terenie nastąpi złożenie do grobu lub kolumbarium.

Dzięki temu osoby organizujące pogrzeb, nie muszą martwić się, czy jakieś istotne kwestie nie zostały zapomniane lub pominięte. Ten trudny czas natomiast mogą poświęcić na spokojne pożegnanie i modlitwę w intencji Zmarłego. Na miejscu w siedzibie rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego Klienci mogą wybrać spośród szerokiego asortymentu wszystkie niezbędne do pochówku utensylia i akcesoria. Są to trumny, urny, a także tabliczki i krzyże nagrobne, klepsydry oraz różańce. Jeżeli więc szukacie Państwo firmy pogrzebowej, która fachowo, przeprowadzi Was przez wszystkie etapy organizacji pogrzebu drogich Wam osób, zapraszamy do kontaktu ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym z Łańcuta.

Cmentarze w Łańcucie

Główną nekropolią w Łańcucie jest zlokalizowany przy ulicy Mościckiego Cmentarz Komunalny. Jego administrator, Łańcucki Zakład Komunalny mieści się z kolei przy ulicy Traugutta, tam też mogą Państwo dokonać wykupu miejsc na cmentarzu czy opłacić należność za istniejące groby. Na terenie komunalnej nekropolii znajduje się również kaplica cmentarna oraz kwatera wojskowa, w której pochowani są walczący pod Łańcutem żołnierze. Na terenie miasta istnieje również, nieczynny już obecnie Nowy Cmentarz Żydowski, na którym znajduje się pomnik ku czci ofiar Holocaustu.

Krematorium w Łańcucie

W mieście Łańcut nie ma obecnie żadnej spopielarni zwłok, organizując pochówki kremacyjne, miejscowe zakłady pogrzebowe korzystają ze wsparcia krematoriów znajdujących się w okolicznych miastach. Dla Klientów jednak nie powoduje to żadnych utrudnień, bowiem ich pracownicy zajmują się kompleksową obsługą procesu kremacji. Łącznie z ustaleniem możliwego terminu spopielenia i zapewnieniem Osobie Zmarłej koniecznych akcesoriów. Dodatkowo dopełniają wszystkich spraw formalnych przed przeprowadzeniem procedury oraz zapewniają transport Zmarłego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe