Historia Zakładu Pogrzebowego Walczak

Firma powstała z myślą o wszystkich Rodzinach, które muszą zmierzyć się ze śmiercią bliskiej osoby. Właściciele oraz kadra pracownicza to osoby, które wyróżnia empatyczne podejście do sytuacji drugiego człowieka, zrozumienie oraz wyrozumiałość. Firma prężnie dba o swój rozwój na terenie całego powiatu żnińskiego w województwie kujawsko – pomorskim – Zakłady Pogrzebowe Kujawsko Pomorskie . W ramach Grupy Pogotowie Pogrzebowe swoje usługi świadczy na terenie miejscowości Barcin. Wieloletnie doświadczenie budowane w branży funeralnej, wiedza zdobyta na przestrzeni lat są gwarancją usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy Państwa Iwony i Władysława Walczaków stale dba o asortyment składający się ze wszystkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Dla właścicieli bardzo ważne jest, aby Rodzina na miejscu, mogła dokonać satysfakcjonujących wyborów, jeśli chodzi o elementy ściśle związane z organizacją ceremonii pogrzebowej. Cały zespół firmy stara się być dla Państwa w tych trudnych chwilach oparciem oraz służyć stale pomocą zarówno w przygotowaniu ceremonii ostatniego pożegnania, jak i w rozwiązaniu wszystkich ewentualnych problemów z nią związanych.

Oferta Domu Pogrzebowego Iwony i Władysława Walczaków

Właściciele doskonale zdają sobie sprawę, jak trudnym zadaniem do wykonania jest organizacja ceremonii pogrzebowej. Wiedzą, że każda uroczystość wymaga innego podejścia, zwrócenia uwagi na inne szczegóły, każda Rodzina ma inne wymagania i chciałaby, aby ostatnie pożegnanie bliskiej im osoby przebiegło zgodnie z ich oczekiwaniami. Smutek i żal, który towarzyszy najbliższym podczas ostatniego pożegnania nie wpływa korzystnie na organizację ceremonii. W tym trudnym czasie często podstawowe kwestie są problemem, nie mówiąc już o kompleksowej organizacji pochówku. Dlatego wtedy z pomocą przychodzą profesjonalni i kompetentni pracownicy, którzy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Zadbają o każdy element ceremonii, przeprowadzą Rodzinę przez każdy etap przygotowań, zadbają o niezbędne szczegóły. Kompleksowo wykonana usługa to dla właścicieli firmy priorytet. Stale dbają o swoją działalność, starają się udoskonalać swoją ofertę. Takie podejście do pracy, którą często nazywają również misją, sprawia, że Zakład Pogrzebowy WALCZAK cieszy się szacunkiem i zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców.

Budynek Zakładu Pogrzebowego Iwona Walczak

W ofercie firmy znajdą Państwo takie usługi jak:

– przyjmowanie oraz obsługa zgłoszeń przez całą dobę. Pracownicy niezwłocznie po przyjęciu od Państwa zgłoszenia dotrą pod wskazany adres. Przetransportują Osobę Zmarłą z każdego miejsca, niezależnie, czy będzie to dom prywatny, szpital czy hospicjum, do własnej chłodni. Następnie przygotują osobę zmarłą do ostatniego pożegnania. Zajmą się toaletą pośmiertną, ubiorem, tak, aby chociaż w ten sposób ułatwić Rodzinie pogrążonej w żalu ten ostatni moment z osobą im bliską. Co ważne transport osób zmarłych odbywa się zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Iwona Walczak
– na wspomniany szeroki asortyment składa się duży wybór trumien o różnych wzorach i modelach. Zakład zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów tradycyjnych, gdzie konieczny jest wybór trumny, jak również organizacją pogrzebów urnowych, poprzedzonych kremacją. Firma dysponuje szerokim wyborem urn zarówno metalowych, drewnianych, jak i marmurowych.
jeśli chodzi o podniosłą atmosferę ceremonii, pracownicy zadbają o oprawę muzyczną oraz nagłośnienie zarówno w kościele, jak i na cmentarzu.
– dodatkową formą, która odnosi się do kwestii estetycznych, jest oprawa florystyczna, firma oferuje kwiaty, wieńce oraz wiązanki pogrzebowe z własnej kwiaciarni.
aby ułatwić Państwu, chociaż w najdrobniejszym stopniu przeżywanie ostatniego pożegnania, właściciele przygotowali specjalną salę pożegnań. To właśnie tam w ciszy, spokoju oraz kameralnej atmosferze będziecie Państwo mogli pożegnać się z bliską osobą.

Kaplica pożegnań Zakładu Pogrzebowego Iwona Walczak
– podczas ceremonii, na cmentarzu, miejsce pochówku zostanie odsłonięte specjalnym namiotem, który zadba zarówno o prywatność najbliższych, jak i ochroni przed warunkami atmosferycznymi.

Poza ofertą związaną ściśle z samą organizacją oraz wykonaniem pochówku zakład zajmuje się również pracami cmentarnymi m.in.:

– kopanie grobów,
– budowa grobowców,
– sprzedaż pomników oraz nagrobków,
– opieka nad grobami,
– ekshumacja, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, przewóz osoby zmarłej na nowe miejsce pochówku oraz ponowne pochowanie.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Państwa Walczaków

Zakład Pogrzebowy WALCZAK znajdą Państwo pod dwoma adresami pierwszy to ul. Żnińska, drugi natomiast znajduje się przy ul. Kasprowicza 71 w Barcinie. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia, niezależnie czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy.
Kadra chętnie służy pomocą oraz dzieli się swoją wiedzą z Rodziną Osoby Zmarłej.