Zakład Pogrzebowy w Chełmży należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy LAZARUS w Chełmży posiada duże doświadczenie w organizacji pogrzebów. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zaangażowani pracownicy już od kilkunastu lat służą pomocną dłonią i wsparciem, które często jest nieocenione w przypadku utraty bliskiej osoby. Oferują usługi i rozwiązania dostosowane nie tylko do lokalnego rynku, ale przede wszystkim do indywidualnych wymagań i oczekiwań każdego Klienta.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Chełmży

Zakład pogrzebowy w Chełmży rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zaangażowani pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, by w razie konieczności móc błyskawicznie zareagować i udzielić pomocy. Kierowcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizują transport zwłok zarówno w wymiarze lokalnym, jak i międzynarodowym. Po uzyskaniu pełnomocnictwa kadra firmy może zająć się dopełnieniem spraw urzędowych (w USC, ZUS, KRUS) oraz ustalić konieczne kwestie w kościele i u zarządcy cmentarza. Zakład oferuje również kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach uzyskanego zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie. Dodatkowo realizuje ceremonie świeckie i różnych wyznań, wykonuje kremacje, a także ekshumacje zwłok.

Klienci w siedzibie firmy mogą dokonać zakupu wszelkich niezbędnych do przygotowania godnego pogrzebu akcesoriów. Na miejscu dostępne są:

    • różne modele trumien i urn,
    • wiele wzorów klepsydr i tabliczek nagrobnych,
    • a także odzież dla Osoby Zmarłej.

Ponadto firma oferuje przygotowanie oprawy florystycznej oraz możliwość dowozu kwiatów na pogrzeb. Zapewnia nagłośnienie podczas uroczystości, a także dysponuje namiotem i stelażem nagrobnym oraz windą pogrzebową. Pracownicy przygotowują grób do pochówku oraz oferują opiekę nad nim. Personel na życzenie Rodziny pomaga także w przygotowaniu stypy pogrzebowej i organizuje transport dla gości. Poza szeregiem usług pogrzebowych zakład wykonuje także prace cmentarne i kamieniarskie. Dzięki zaangażowaniu pracowników firma cieszy się pozytywną opinią, a także regularnie otrzymuje słowa uznania i podziękowania za udzieloną pomoc.

meleks firmy zakład pogrzebowy lazarus w chełmży

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Chełmży

Zakład pogrzebowy Lazarus z Chełmży ma swoją główną siedzibę przy ulicy Chełmińskiej 1, sprawdź zakłady pogrzebowe Chełmża. Pracownicy są dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również w niedziele i święta, by móc zawsze jak najszybciej udzielić pomocy.