Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Elwan Andrzej Witkowski

Zakład Pogrzebowy ELWAN ANDRZEJ WITKOWSKI od wielu lat świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie Grudziądza i całego powiatu grudziądzkiego, sprawdź szczegół współpracy – zakłady pogrzebowe grudziądzki. Jest to firma z tradycjami i wieloletnią tradycją. Jej misją jest zorganizowanie ceremonii pogrzebowej wypełnionej taktem, życzliwością i zrozumieniem. Zaangażowani pracownicy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Dokładają wszelkich starań, aby wszystkie oczekiwania i prośby Bliskich Osoby Zmarłej zostały spełnione. Każdy może liczyć na pomoc ze strony zakładu, bez względu na wyznawaną wiarę, światopogląd, czy możliwości finansowe.

 

Główna siedziba zakładu pogrzebowego elwan

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Elwan Andrzej Witkowski

Zakład Pogrzebowy ELWAN ANDRZEJ WITKOWSKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie. Od początku istnienia, firma dba o najwyższą jakość usług. Oferuje pomoc we wszystkich trudnościach związanych z organizacją pogrzebu. Personel domu pogrzebowego dokłada wszelkich starań, aby ostatnia chwila łącząca Zmarłych i pozostających w żałobie Bliskich była wydarzeniem wyjątkowym. Kadra dodatkowo dba o to, aby zapewnić Rodzinie należyte wsparcie emocjonalne, które w tej trudnej sytuacji jest nieocenione. Zakład pogrzebowy realizuje całodobową usługę przewozu Osób Zmarłych z każdego wskazanego miejsca, do nowoczesnej chłodni. Oferuje również możliwość międzynarodowego transportu ciała oraz pomoc przy skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do sprowadzenia zwłok z zagranicy. Firma dysponuje nowoczesną flotą karawanów, które spełniają najwyższe standardy techniczne. Dzięki nim możliwy jest bezpieczny transport realizowany w możliwie najkrótszym czasie. Dodatkowo firma posiada karawan prezydencki, który wykorzystywany jest do obsługi ceremonii pogrzebowych. Podnosi on profesjonalizm, prestiż oraz jakość świadczonych usług nie wpływając przy tym na cenę. Kompetentni pracownicy udzielają wsparcia oraz pomagają w każdej sprawie formalnej w urzędach, kościele oraz na cmentarzu. Na życzenie Rodziny mogą wystąpić w jej imieniu do odpowiednich instytucji o należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy z ZUS i KRUS. Wszystkie usługi mogą być rozliczone bezgotówkowo, a także kredytowane w ramach zasiłku. Firma organizuje zarówno religijne, jak i świeckie uroczystości pogrzebowe, specjalizuje się w realizacji pogrzebów tradycyjnych, a także pochówków urnowych. W siedzibie zakładu pogrzebowego dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn, a także wszystkich niezbędnych akcesoriów, takich jak: odzież żałobna, krzyże, tabliczki nagrobne i szereg dewocjonaliów. Wykwalifikowani pracownicy świadczą pełen zakres usług w ramach toalety i kosmetyki pośmiertnej. Przygotowują również klepsydry oraz na życzenie Rodziny rozwieszają je we wskazanych miejscach. Przyjmują także zlecenia na nekrologi do gazet. Do dyspozycji żałobników pozostaje sala pożegnań, gdzie Rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać Bliską Osobę.

 

kaplica pożegnalna zakład pogrzebowy elwan

 

Firma zapewnia przygotowanie kompleksowej oprawy kwiatowej oraz muzycznej. Dodatkowo oferuje możliwość obsługi fotograficznej i video uroczystości. Pomaga w organizacji konsolacji (stypy). Na życzenie Rodziny zapewnia dowóz uczestników ceremonii ostatniego pożegnania, do miejsca, w którym odbywa się pochówek. Poza szeregiem usług pogrzebowych firma zajmuje się także wszelkimi pracami cmentarnymi. Wykonuje usługi kopania grobu, budowy grobowców, oferuje montaż i demontaż nagrobków, a także całoroczną opiekę nad mogiłami.

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Elwan Andrzej Witkowski

We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy ELWAN ANDRZEJ WITKOWSKI świadczy profesjonalne usługi funeralne w Grudziądzu (zakłady pogrzebowe Grudziądz) oraz powiecie grudziądzkim. Swoją główną siedzibę posiada w Grudziądzu przy ulicy Piłsudskiego 55. Pracownicy dyspozycyjni są każdego dnia, przez całą dobę, również we wszystkie niedziele i święta. Służą swą pomocą i wparciem w każdej sytuacji. Wybierając usługi zakładu, mogą być Państwo pewni otrzymania wsparcia formalnego, a co najważniejsze wsparcia emocjonalnego.