Zakład pogrzebowy we Włocławku rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Od ponad 20 lat, na terenie Włocławka i powiatu włocławskiego kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy CREDO. Firma reprezentowana jest przez Pana Ireneusza Koniecko oraz Pana Piotra Chmielewskiego. Niesie pomoc każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą bliskiej osoby. W obliczu nieuniknionej okoliczności zakład ten oferuje opiekę, troskę, a także wsparcie w najwyższym standardzie. Zapewnia zrozumienie potrzeb Klienta, a następnie zrealizowanie ich z najwyższym majestatem. Wykwalifikowani pracownicy zakładu pochodzą do każdego Klienta indywidualnie, z należytym szacunkiem. Dają mu poczucie, że nie został sam w tak ciężkich chwilach. Posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin to misja, realizowana przez firmę każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem.

budynek zakładu pogrzebowego credo

Kompleksowe usługi pogrzebowe we Włocławku

Zakład Pogrzebowy CREDO oferuje wszystkim Klientom, niezależnie od ich wyznania i sytuacji finansowej profesjonalne usługi funeralne. Oferta zakładu jest rozbudowana i stale unowocześniana, a sposób jej realizacji jest całościowy – obejmuje każdy aspekt związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Firma realizuje uroczystości zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim, pochówki tradycyjne oraz te poprzedzone kremacją Zmarłego. Personel wyciąga do Klienta pomocną dłoń już od chwili zgłoszenia o bolesnej stracie. Odciąża go z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, jakie spadają na jego barki. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy wypełniają formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kościele, a także w administracji cmentarza. Pomagają także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego, czyli w ZUS-ie i KRUS-ie. Obsługa proponuje także pomoc prawną przy wszelkich sprawach majątkowych i spadkowych oraz fachowe doradztwo przy uzyskiwaniu odszkodowań należnych z tytułu śmierci bliskiej osoby.

Właściciele zakładu zadbali o doskonałe zaplecze techniczne i przygotowali firmę do wykonywania całodobowego transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Zadanie to realizowane jest przy pomocy specjalistycznych karawanów, spełniających surowe wymogi techniczne i sanitarne. W ofercie firmy ujęto przewóz Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Dodatkowo personel przygotowuje bliską sercu Rodziny osobę do pochówku, wykonując czynności z zakresu toalety pośmiertnej, tym samym zapewniając jej schludny i naturalny wygląd.

Karawany Zakładu Pogrzebowego CREDO Włocławek

Organizacja pogrzebu we Włocławku

Klienci mogą obejrzeć i wybrać trumny i urny z wielu przygotowanych modeli, które znajdują się na ekspozycji w siedzibie zakładu. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika i kompozyt. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie, pracownicy pomagają również w doborze niezbędnych akcesoriów funeralnych. Są to między innymi krzyże, tabliczki i klepsydry, a także szereg dewocjonaliów.

Cenna wiedza pozwala również na dobranie odpowiedniej oprawy kwiatowej uroczystości, by prezentowała się wyjątkowo i odzwierciedlała wszystkie uczucia Rodziny wobec Osoby Zmarłej. Zespół doświadczonych florystów każdego dnia przygotowuje okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje, w tym te, na indywidualne zamówienie Klienta. Firma bierze na swoje barki oprawę muzyczną ceremonii, oferując usługi doświadczonych w tym zakresie muzyków. Bogata oferta zakładu zawiera także dodatkowe usługi w postaci opieki nad grobami, pełną organizację konsolacji oraz przygotowanie nagrobków, katakumb i pomników. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, wieloletniej działalności i niesłabnącemu zaangażowaniu firma zyskała miano godnej zaufania, co potwierdza wiele Rodzin.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Credo z Włocławka?

Zakład Pogrzebowy CREDO posiada dwie siedziby. Pierwsza z nich zlokalizowana jest we Włocławku przy ulicy Okrzei 89 zakłady pogrzebowe Włocławek. Druga znajduje się pod adresem Chełmica Duża 3 w gminie Fabianki. Pracownicy obu oddziałów świadczą usługi całodobowo i codziennie – także w niedziele i święta.

wnętrze biura zakładu pogrzebowego credo