Najważniejsze informacje o Firmie Pogrzebowej Credo z Włocławka

Zakład Pogrzebowy CREDO już od ponad dwudziestu lat służy Rodzinom Osób Zmarłych z okolic Włocławka, w województwie kujawsko-pomorskim. Pomaga w zorganizowaniu godnego, pięknego i taktownego pogrzebu Ich bliskim. Personel zakładu w oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie i empatię każdemu z Państwa zaproponuje takie usługi i akcesoria funeralne, które doskonale wkomponują się w charakter planowanego pożegnania. Jednocześnie będą odzwierciedlały Wasze oczekiwania i możliwości finansowe.

siedziba zakładu pogrzebowego credo w powiecie włocławskim

Usługi, jakie oferuje Zakład Pogrzebowy Credo w Kowalu

Zakład Pogrzebowy CREDO oferuje szeroki wachlarz wysokiej jakości usług funeralnych. Wśród nich najważniejszą kategorię stanowi realizacja religijnych oraz bezwyznaniowych pochówków Osób Zmarłych, a także transport Ich ciał lub prochów na terenie całego kraju. Bez względu na to, czy i jakiej wiary wyznawcą była Osoba Zmarła oraz jaki charakter ma mieć uroczystość pożegnalna, Jej bliscy uzyskają niezwłoczną pomoc. Warto zapamiętać, że Firma Credo dysponuje własną, spełniającą wymogi prawne i sanitarne, spopielarnią zwłok, zlokalizowaną na terenie cmentarza w miejscowości Chełmża. Krematorium to jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Dodatkowo firma dysponuje salą pożegnań, w której na życzenie Rodziny mogą odbyć się modlitwy w intencji Zmarłego.

sala pożegnań zakładu pogrzebowego credo we włocławku

Bogaty asortyment utensyliów funeralnych, wykorzystywanych zarówno przy organizacji pogrzebów tradycyjnych, jak i urnowych znajduje się w obu oddziałach zakładu. Są to m.in.: trumny klasyczne i kremacyjne, urny, krzyże, tabliczki, obudowy, relikwiarze. Dostępne są tam modele wykonane według standardowych wzorów, jak i te realizowane na indywidualne zamówienia. Różnią się one surowcem wykonania, zdobieniami, kolorystyką oraz ceną. Jeżeli pragnieniem Państwa bliskiego było, aby Jego pożegnanie miało charakter świecki, zostanie ono poprowadzone przez wykwalifikowanego mistrza takich ceremonii. Zapewni on odpowiednią atmosferę uroczystości – nagłośnienie, wystrój, oprawę muzyczną i florystyczną. Wygłosi także mowę końcową o życiu Osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy dysponuje profesjonalną chłodnią, elegancko urządzoną kaplicą przedpogrzebową i nowoczesnymi autokarawanami oraz autobusami, które mogą zawieźć żałobników na miejsce docelowe pożegnania. Jego personel realizuje pochówki na zlecenie Klientów indywidualnych (transport zwłok z domów prywatnych, domów opieki, szpitali czy hospicjów) oraz instytucjonalnych. Firma ostatniemu pożegnaniu zapewnia piękny i uroczysty charakter dzięki zagwarantowaniu wyjątkowej oprawy muzycznej, kwiatowej oraz kompleksowej organizacji konsolacji dla żałobników. Pracownicy firmy przekazują całą dokumentację odpowiednim instytucjom państwowym (ZUS, KRUS, MSWiA). Doradzają także w kwestiach prawnych i formalnych związanych z przysługującym zasiłkiem pogrzebowym, świadczeniami ubezpieczeniowymi, odszkodowawczymi oraz sprawami majątkowymi. Wykwalifikowani kamieniarze pomogą Państwu z kolei we wszystkich pracach cmentarnych. Zarówno tych związanych z murowaniem grobowców, jak i stawianiem nowych pomników i nagrobków. Dodatkowo po zakończonych pracach mogą Państwo zlecić kadrze firmy usługę całorocznej opieki nad grobem bliskiego. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla osób, które mieszkają w znacznej odległości od miejsca pochówku bliskich.

Adres Domu Pogrzebowego Credo

Dom Pogrzebowy CREDO swoje wsparcie kieruje szczególnie do mieszkańców Włocławka i okolic. Jego siedziba zlokalizowana jest w Chełmicy Dużej pod numerem 3. Z kolei oddział włocławski znajduje się przy ulicy Okrzei 89zakłady pogrzebowe Włocławek. Kadra obu placówek  jest dyspozycyjna we wszystkie dni tygodnia oraz święta, aby w razie takiej konieczności udzielić Państwu natychmiastowej pomocy.

biuro zakładu pogrzebowego credo we włocławku