Zakład pogrzebowy w Inowrocławiu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CREDO w Inowrocławiu zapewnia profesjonalną pomoc Rodzinie Osoby Zmarłej oraz przeprowadzenie jej  przez ten ciężki czas. Pracownicy zawsze starają się dać najbliższym pełne wsparcie i zrozumienie. Odpowiednio wykwalifikowani zawsze gotowi do pomocy, w sposób indywidualny podchodzą do Klienta. Na każdym etapie ceremonii służą profesjonalną pomocą.

Usługi pogrzebowe w Inowrocławiu świadczone przez Zakład Pogrzebowy Credo

Zakład Pogrzebowy CREDO w w sposób kompleksowy świadczy usługi związanie z pogrzebem. Każdy Klient, który trafi do zakładu, zostanie potraktowany w sposób wyjątkowy, pracownicy przeprowadzą go przez każdy etap ceremonii, pomogą dopełnić wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS-ie, Kościele, czy na cmentarzu. Zawsze doradzą w wyborze akcesoriów funeralnych niezbędnych do godnego pochówku. W przypadku, gdy klient nie może dotrzeć do biura zakładu, firma wysyła swojego przedstawiciela, który na miejscu uzgodni wszelkie sprawy związane z pogrzebem. Pracownicy dostępni są przez całą dobę, niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia dojadą pod wskazany adres. Następnie przetransportują Osobę Zmarłą do specjalnie przygotowanej chłodni, gdzie pozostanie ona do dnia pochówku.

Pogrzeb w Inowrocławiu – kompleksowa pomoc

  • szeroki wybór trumien wykonanych z różnego rodzaju drewna zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym,
  • urny drewniane, metalowe, bądź kamienne
  • szeroką gamę kwiatów, wieńce w przeróżnych wzorach wedle życzeń i upodobań Rodziny Zmarłego, dlatego kompozycje wykonywane są również na specjalne zamówienie,
  • akcesoria funeralne; tabliczki, nekrologi, a także odzież dla Osoby Zmarłej,
  • autokary do przewozu uczestników pogrzebu,
  • nagłośnienie podczas ceremonii,
  • pomoc w organizacji konsolacji,
  • a także usługi kamieniarskie.

Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego CREDO, możecie być Państwo pewni, że ceremonia zostanie przeprowadzona z godnością oraz zachowaniem szacunku zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i jej najbliższych.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Credo w Inowrocławiu?

Zakład pogrzebowy Credo główną siedzibę ma przy ul. Św. Ducha 33 w Inowrocławiu – zakłady pogrzebowe Inowrocław. Firma swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu inowrocławskiego. Pracownicy przez całą dobę są dyspozycyjni, więc stale służą Państwu pomocą w dopełnieniu wszelkich niezbędnych czynności.