Zakład Pogrzebowy Toruń – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Toruniu Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej z wieloletnim doświadczeniem, szczegóły współpracy znajdziecie Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Toruń. Zaangażowanie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni lat jest gwarancją jakości świadczonych usług. Ideą firmy jest niesienie pomocy osobom, które znalazły się w tej trudnej sytuacji, jaką jest moment ostatniego pożegnania z bliską osobą. Usługi pogrzebowe świadczone są profesjonalnie z szacunkiem i zachowaniem powagi ceremonii pogrzebowej. To właśnie takie podejście do wykonywanych obowiązków wpłynęło na zaufanie i uznanie dla firmy ze strony okolicznych mieszkańców. Zakład Pogrzebowy Charon stale się rozwija, a jego właściciele starają się podnosić jakość świadczonych usług. Szerokie zaplecze techniczne, bogaty asortyment oraz coraz to nowe rozwiązania mają na celu wpłynąć na jeszcze sprawniejszą organizację ceremonii pogrzebowej. Pracownicy skupiają swoją uwagę na tym, aby Rodzina poza skrupulatnie wykonaną usługą spotkała się również z zaangażowaniem oraz szacunkiem ze strony kadry pracowniczej. Wszyscy mieszkańcy Torunia i powiatu toruńskiego w obliczu straty bliskich mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony firmy.

Usługi pogrzebowe w Toruniu świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Rodziny, które powierzają Zakładowi Pogrzebowemu Charon organizację ceremonii pogrzebowej bliskiej im osoby, mogą być pewne, że kompetentni oraz doświadczeni pracownicy zadbają o każdy, nawet najmniejszy element. Firma zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówku, zaczynając od tradycyjnych, kończąc na tych poprzedzonych kremacją. Jeżeli chodzi o charakter ceremonii, organizowane są zarówno pochówki w obrządku katolickim, innych wyznań, jak i świeckim. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia, pracownicy dojadą pod wskazany adres, aby przewieźć Osobę Zmarłą do chłodni. Transport ciała odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również w święta i w dni ustawowo wolne od pracy.

Kolejnym etapem jest ustalenie wszystkich szczegółów pochówku, najczęściej odbywa się to w formie osobistego spotkania w biurze firmy. Pracownicy, wiedząc, jak trudny jest to czas dla Rodziny, zawsze starają się przeprowadzić pierwszą rozmowę skrupulatnie, wykazując zrozumienie oraz empatię wobec zaistniałej sytuacji. Kierując się nabytym doświadczeniem, zawsze starają się w taki sposób przeprowadzić rozmowę, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Ważne jest, aby nie niepokoić Rodziny zbędnymi pytaniami w kolejnych dniach, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby.

Kadra pracownicza ma świadomość, jak trudny jest to czas dla najbliższych. Śmierć zawsze jest zaskoczeniem i ogromnym bólem, nie ma znaczenia, czy osoba zginęła nagle i w tragicznych okolicznościach, czy przebyła ciężką chorobę. W tym ciężkim czasie nawet najprostsze czynności mogą sprawiać problem, dlatego pracownicy na życzenie Klienta są w stanie zająć się wszystkimi formalnościami. Skompletują dokumenty wymagane podczas starania się o zasiłek pogrzebowy (ZUS, KRUS). Zakład pogrzebowy umożliwia rozliczenie zasiłku pogrzebowego w siedzibie firmy, jeszcze przed pogrzebem.

Rodzina na miejscu, w biurze zakładu może zakupić wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe, a szeroki asortyment umożliwia dokonanie zadowalającego wyboru. Na miejscu znajdziecie Państwo wiele modeli trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw m.in.: drewniane, metalowe itd. Możecie Państwo również dokonać wyboru krzyży, tabliczek, czy zdjęć pamiątkowych. Firma zadba również o oprawę florystyczną ceremonii wraz z bezpłatnym transportem kwiatów na wskazane miejsce. Kolejną dodatkową usługą, która ma za zadanie zadbać o charakter uroczystości, jest profesjonalna oprawa muzyczna. Pracownicy zajmą się również przygotowaniem i publikacją nekrologów oraz podziękowań. Na życzenie Klientów istnieje możliwość organizacji również konsolacji dla gości ceremonii pogrzebowej.

Kontakt z rekomendowanym przez nas zakładem pogrzebowym w Toruniu

Główne biuro firmy znajduje się przy ul. Toruńskiej 22A w miejscowości Czernikowo Zakład Pogrzebowy CHARON Czernikowo. Firma posiada dwie lokalizacje, drugą z nich jest miejscowość Grębocin przy ul. ks. Pronobisa 2. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

 

Karawan Zakładu Pogrzebowego Charon