Najważniejsze informacje o zakładzie pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Obrowie

Pogotowie Pogrzebowe w Obrowie rekomenduje zakład pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Jarosław Celmer. Zakład Pogrzebowy Charon swoją działalność rozpoczął w 1990 roku i na przestrzeni lat zdobył ogromną renomę i zaufanie Rodzin. Priorytetem dla firmy jest niesienie pomocy osobom, które dotknęła śmierć kogoś bliskiego i które potrzebują pomocy w wielu sprawach dotyczących dopełnienia formalności i przygotowania ceremonii pogrzebu. Zakład oferuje kompleksowe, spersonalizowane usługi pogrzebowe dostosowane do oczekiwań Klientów. Stara się wesprzeć każdą osobę, która trafia do firmy w tych trudnych chwilach i wyręczyć ją w skomplikowanych często procedurach, tak aby mogła skupić się na przeżywaniu żałoby. Polecana przez nas firma pogrzebowa oferuje konkurencyjne ceny z gwarancją usług na najwyższym poziomie. Zakład pogrzebowy prowadzi działalność w Toruniu — zakłady pogrzebowe Toruń, a także na terenie powiatu toruńskiego.

Pełna oferta usług sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Obrowie

Profesjonalnie przygotowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego Charon w imieniu Klienta mogą dopełnić wszelkich formalności w takich urzędach jak USC, ZUS, KRUS, MSWiA. Zakład może na życzenie Klienta rozliczyć pogrzeb bezgotówkowo, skredytować koszty pogrzebu i rozliczyć zasiłek jeszcze przed ceremonią. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, pracownicy pomagają również w pozyskaniu odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych. Zakład organizuje ceremonie pogrzebowe tradycyjne w różnych obrządkach religijnych, jak również takie o charakterze świeckim, zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Firma zapewnia również kompleksowa pomoc jeśli chodzi o kremację ciała.

Dumą firmy jest bardzo bogaty wybór trumien i urn na prochy z różnego rodzaju drewna, w wielu wzorach i kolorach. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów pogrzebowych zakład świadczy usługi przewozu ciała na terenie Polski i całego świata. Służy dodatkowo autem dla księdza lub mistrza ceremonii oraz autokarem, lub minibusem dla uczestników pogrzebu. W nowoczesnej chłodni pracownicy z troską i profesjonalizmem zajmują się przygotowaniem Zmarłego do pochówku. Wykonują kosmetykę i ubierają w odzież, jaką można znaleźć w ofercie zakładu. Zawiadomienia o pogrzebie tj. klepsydry oraz nekrologi i obrazki pamiątkowe z pogrzebu są również w ofercie. Można także zamówić zdjęcia w oprawie, podziękowania oraz szereg różnych utensyliów takich jak krzyże, tabliczki i wiele innych. Nieodzownym elementem każdej ceremonii pożegnalnej są kwiaty, zakład ma w ofercie kompozycje kwiatowe na trumnę, wiązanki i wieńce zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych, służy też pomocą w ich zawiezieniu na miejsce pochówku.

Właściciel zadbał także o kaplicę, w której Rodzina może pożegnać się ze Zmarłym w gronie bliskich osób. Aby pogrzeb nabrał elegancji, zakład pogrzebowy oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu trębacza lub orkiestry. Dla komfortu Rodziny przygotowano także specjalny namiot pogrzebowy, który osłoni od opadów lub słońca żałobników na cmentarzu. W określonych ustawowo terminach, od jesieni do wiosny zakład dokonuje ekshumacji, pomaga też wcześniej przygotować niezbędną dokumentację. Aby godnie pożegnać Zmarłego, powspominać i spotkać się z dawno niewidzianymi członkami Rodziny, osoba odpowiedzialna za organizację pochówku często ma też za zadanie zorganizowanie stypy. W tym także firma służy swoją pomocą i doświadczeniem.

Zakład pogrzebowy może się poszczycić najwyższymi standardami w całościowej obsłudze ceremonii pogrzebowej, w pełni profesjonalnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Właściciel wraz ze swoimi pracownikami swoje obowiązki traktuje jak służbę i misję. Otaczają opieką Rodziny pogrążone w żałobie, służą wszelką radą i pomocą. Dbają o tradycję i powagę ceremonii, ale także stosują autorskie rozwiązania i dostosowują się do wszelkich oczekiwań Rodziny.

Lokalizacja rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Obrowie

Zakład Pogrzebowy Charon, który jest przez nas rekomendowany, oferuje swoje usługi pogrzebowe codziennie przez całą dobę. Ma swoje biura w dwóch lokalizacjach, tj. w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 22A i w Grębocinie przy ul. Ks. Pronobisa 2. Dodatkowo swoim zasięgiem obejmuje również miejscowość Lubicz oraz całe miasto Toruń – Zakład Pogrzebowy CHARON Toruń.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Charon