Zakład pogrzebowy w Lubiczu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Lubiczu Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną, która zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Charon istnieje na rynku od trzydziestu lat. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że pogrzeb i pochówek będą przygotowane i przeprowadzone z należytym szacunkiem zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla Rodziny pogrążonej w żałobie. Właściciel zakładu Pan Jarosław Celmer wraz z pracownikami, swoją pracę traktują jak służbę i misję. Dlatego też każdy Klient jest traktowany w sposób szczególny i wyjątkowy, otrzymuje pomoc w każdej sprawie związanej z pogrzebem. Usługi pogrzebowe są wykonane na najwyższym poziomie staranności, jednocześnie z zachowaniem konkurencyjnych cen. Zakład świadczy pomoc na terenie Torunia i powiatu toruńskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Toruń.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Lubiczu

Usługi świadczone przez polecaną przez nas firmę są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów. Ceremonia pogrzebowa może być przygotowana w różnych obrządkach religijnych lub mieć charakter świecki, zgodnie z życzeniem bliskich Osoby Zmarłej. Odpowiednio przygotowani pracownicy w imieniu Klienta solidnie i terminowo dopełniają wszelkich koniecznych formalności. Pomagają m.in. w takich urzędach jak USC, ZUS, KRUS, czy MSWiA. Na życzenie osób odpowiedzialnych za organizację pogrzebu, firma rozlicza usługę bezgotówkowo lub kredytuje ją w ramach zasiłku pogrzebowego, jeszcze przed pogrzebem. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma pomaga także w odzyskiwaniu odszkodowań w przypadku wypadków komunikacyjnych.

Dzięki wszechstronnej ofercie zakładu można zorganizować zarówno pochówek tradycyjny, jak i kremację. Do dyspozycji Klientów zakład przygotował ogromny wybór trumien z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i kolorach, a także przeróżne urny na prochy. Bogate zaplecze techniczne firmy oraz flota specjalistycznych aut pozwala na transport ciała zarówno na terenie Polski, jak i całego świata. Uczestnicy ceremonii mogą skorzystać z autokaru lub minibusa. W nowoczesnej chłodni można przechować ciało oraz profesjonalnie przygotować je do pochówku dzięki specjalnej kosmetyce. Żałobnicy mogą się pożegnać ze Zmarłym i pomodlić w kameralnej kaplicy.

Zakład przygotowuje klepsydry, a także nekrologi i obrazki pamiątkowe. W ofercie znajdą Państwo również zdjęcia pamiątkowe w oprawie, tabliczki i krzyże nagrobkowe. Profesjonalni floryści przygotowują kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki z kwiatów żywych lub sztucznych, a następnie pracownicy mogą je dowieźć na miejsce pochówku. Aby nadać indywidualny i uroczysty charakter ceremonii zakład zapewnia oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Jeśli Rodzina zechce spotkać się i powspominać Zmarłego, zwłaszcza gdy przyjeżdżają z daleka i rzadko się widują, to zakład pomaga również w zorganizowaniu stypy.

W określonych ustawowo terminach od jesieni do wiosny firma może zająć się ekshumacją, a także przygotować wymaganą do jej wykonania dokumentację i pozwolenia. Właściciel i kadra pracownicza każde zamówienie realizuje z zaangażowaniem i pieczołowitością. Podchodzą z szacunkiem zarówno do Osoby Zmarłej, jak i członków Rodziny pogrążonych w żałobie. Firma stosuje w swojej pracy najwyższe standardy etyczne, wspiera Rodzinę w tych trudnych dla niej chwilach i służy wszelką pomocą.

Miejsce prowadzenia działalności przez rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Lubiczu

Zakład Pogrzebowy Charon prowadzi swoją działalność usługową całodobowo każdego dnia tygodnia w dwóch lokalizacjach, tj. w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 22aZakład Pogrzebowy CHARON Czernikowo i w Grębocinie przy ul. Ks. Pronobisa 2. Dodatkowo swoim zasięgiem obejmuje miejscowość Obrowo oraz Toruń – Zakład Pogrzebowy CHARON Toruń.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Charon