Misja zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Czernikowie

Pogotowie Pogrzebowe w Czernikowie współpracuje z firmą funeralną, która ma wieloletnie doświadczenie w posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Zakład Pogrzebowy Charon istnieje od 1990 roku i przez lata swojej działalności zdobył zaufanie i renomę. Zawdzięcza to profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do każdej osoby. Wykwalifikowani pracownicy firmy służą radą i pomocą w każdym aspekcie organizacji ceremonii pogrzebowej. Właściciel, Pan Jarosław Celmer dokłada wszelkich starań, aby w jego firmie każdy Klient otrzymał pomoc i wsparcie w organizacji pogrzebu we wszystkich obrządkach religijnych, a także tych, o charakterze świeckim. Firma oferuje swoje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, a jednocześnie w konkurencyjnych cenach w regionie. Mogą z nich skorzystać wszyscy mieszkańcy powiatu toruńskiego. Sprawdź szczegóły dotyczące działalności firmy w największym mieście powiatu, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Toruń.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Czernikowie

W rekomendowanym przez nas zakładzie można zamówić kompleksową usługę pogrzebu. Na prośbę Rodziny doświadczeni pracownicy mogą dopełnić wszelkich formalności w urzędach takich jak USC, ZUS, KRUS, MSWiA. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, także koszty pochówku mogą być rozliczone bezgotówkowo lub skredytowane w ramach zasiłku pogrzebowego. Jeśli śmierć nastąpiła w wyniku wypadku komunikacyjnego, zakład pomaga w uzyskaniu odszkodowania. Firma funeralna z Czernikowa wykonuje pochówki tradycyjne oraz spopielenie zwłok i następnie pochówek. Do dyspozycji Klientów jest ogromny wybór trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna, w wielu kolorach i wzorach, można też oczywiście dobrać urnę na prochy.

Odpowiedzialni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy oraz flota specjalistycznych aut umożliwiają eksportację ciała Osoby Zmarłej zarówno na terenie Polski, jak i całego świata. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą liczyć na dowiezienie na miejsce pochówku autokarem lub minibusem, dodatkowo firma oferuje transport dla księdza lub mistrza ceremonii. Właściciel zakładu zadbał o nowoczesną chłodnię, gdzie można przechować ciało oraz z troską i dbałością przygotować je do pochówku dzięki zabiegom kosmetycznym.

Różnego rodzaju kompozycje kwiatowe, wieńce przygotowane przez florystów z kwiatów żywych lub sztucznych są także do wyboru dla Klientów i dodatkowo zostaną dostarczone na miejsce pochówku. Pracownicy doradzą podczas wyboru i wydrukują klepsydry zawiadamiające o pogrzebie, jak również nekrologi, obrazki pamiątkowe, podziękowania, a także zdjęcia w oprawie. Dla uświetnienia ceremonii pogrzebowej i aby nadać jej indywidualny charakter, w ofercie są usługi profesjonalnej orkiestry lub trębacza. Pożegnanie Osoby Zmarłej odbywać się może w specjalnej kaplicy zapewniającej kameralną atmosferę osobom pogrążonym w żałobie, bliskim i znajomym Zmarłego.

Dodatkowe usługi świadczone przez zakład pogrzebowy z Czernikowa

Na cmentarzu zakład zapewnia dla najbliższej rodziny namiot pogrzebowy, który osłoni przed opadami lub słońcem. Od jesieni do wiosny zakład dokonuje również ekshumacji, wcześniej przygotowując wymaganą dokumentację. Jeśli jest taka potrzeba, to pracownicy pomagają w zorganizowaniu stypy po pogrzebie, jeśli Rodzina chce się spotkać i powspominać zmarłego. Zakład Pogrzebowy Charon jest gwarantem organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Usługi pogrzebowe świadczone są z dbałością o każdy szczegół, dostosowując swoją ofertę do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Kulturalni i empatyczni pracownicy otaczają opieką osoby pogrążone w żałobie i pomagają we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Gdzie można znaleźć zakład pogrzebowy rekomendowany w Czernikowie?

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy świadczy swoje usługi całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Ma siedzibę pod dwoma adresami: w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 22A i w Grębocinie przy ul. Ks. Pronobisa 2. Zakład prócz Czernikowa świadczy swoje usługi również na terenie dwóch miejscowości; Obrowo, Lubicz – Zakład Pogrzebowy CHARON Lubicz, oraz na terenie całego miasta Torunia – Zakład Pogrzebowy CHARON Toruń.

 

Biuro, asortyment oraz ceremonia pogrzebowa Zakładu Pogrzebowego Charon