Zakład Pogrzebowy Całew rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Strzelnie

Zakład Pogrzebowy z Mogilna zapewnia pomoc wszystkim mieszkańcom powiatu mogileńskiego, w tych trudnych dla nich chwilach. Śmierć jest nieodłączną częścią naszego istnienia. Ludzie od zawsze stykali się z momentem kresu życia. Pochowanie Zmarłego stało się moralnym obowiązkiem społeczeństwa i najbliższych mu osób. W tak trudnych chwilach dla Rodziny, z pomocą przychodzą specjaliści z Zakładu Pogrzebowego CAŁEW. Kompetencja pracowników oparta na wieloletnim doświadczeniu, pozwala na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej z zachowaniem szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny. Kadra firmy do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby spełnić wszystkie jego wymagania i prośby. Pracownicy cechują się wrażliwością, empatią i zrozumieniem.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Całew w Strzelnie

Zakład Pogrzebowy CAŁEW oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Kompetentni pracownicy zajmują się organizacją i przeprowadzeniem pochówku. Po przyjęciu zgłoszenia o śmierci, ciało Zmarłego natychmiast przewożone jest do zakładowej chłodni. We właściwych warunkach chłodniczych przebywa tam, aż do chwili pochówku. Zmarły poddawany jest zabiegom z zakresu toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Rodzina może zadecydować o formie pochówku. Firma realizuje zarówno pogrzeby tradycyjne z trumną, jak i coraz częściej wybierane, pochówki urnowe. W siedzibie firmy dostępne są różne modele urn, m.in. z drewna, kamienia lub też kompozytu. W przypadku tradycyjnego pogrzebu Rodzina ma możliwość wyboru trumny z szerokiego wachlarza asortymentu, który również jest dostępny na miejscu. Można wybierać spośród produktów wykonanych z różnego rodzaju drewna, w różniej kolorystyce, z połyskiem lub bez.

Zakład pogrzebowy jest przygotowany, aby zrealizować uroczystość w zgodzie z kanonem obowiązującym w każdym wyznaniu religijnym, a także zorganizować ceremonię bezwyznaniową. Firma dysponuje bogatym asortymentem utensyliów wzbogacających i podnoszących wizualne aspekty całej uroczystości. Drukowanie i dystrybucję klepsydr także można zlecić zakładowi, który wykona je według szablonu lub zgodnie z oczekiwaniami Rodziny. Dopełnieniem każdej ceremonii jest szczególna, wyjątkowa oprawa florystyczna. Wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe wykonują profesjonalni floryści zgodnie z obowiązującymi trendami lub preferencjami Klientów. Natomiast oprawa muzyczna może zostać przygotowana z udziałem posiadającego wieloletnie doświadczenie trębacza.

Firma Całew dysponuje flotą samochodów pogrzebowych. Nowoczesne karawany pozwalają zrealizować bezpieczny transport na każdą odległość. Profesjonalne statywy i platformy umożliwiają przewiezienie trumny i urny na terenie kraju, a także sprowadzenie ciała z zagranicy. Dbałość zakładu o estetykę pojazdów wpływa na fakt, że cała uroczystość jest pełna elegancji i dostojności. Dodatkowo firma może oddelegować specjalną Osobę, która przeprowadzi modlitwę różańcową poprzedzającą ceremonię pogrzebową. Pracownicy na życzenie Rodziny przygotują także obrazki z modlitwą za Zmarłego. Ponadto zakład, którego właścicielką jest Pani Marta Woźniecka, świadczy usługi reportażu fotograficznego, który jest coraz bardziej popularny w przypadku tego typu uroczystości. Oferuje całoroczną opiekę nad grobami, cykliczne sprzątanie miejsca pochówku, jak również regularne zapalanie zniczy.

namiot pogrzebowy

 

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Całew

Zakład Pogrzebowy CAŁEW ma siedzibę kilkanaście kilometrów od Strzelna, w Mogilnie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 7. Pod tym adresem spotkamy się z kompetentną obsługą i wsparciem, każdego dnia tygodnia, także w niedziele i święta. Dyżurujący pracownicy oczekują na zgłoszenia przez całą dobę. Zakłady pogrzebowe Mogilno w trudnych dla Państwa chwilach służą pomocą na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej.