fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI Konstancin-Jeziorna

ul. Piaseczyńska 58, 05-510 Konstancin-Jeziorna

801 12 12 12

22 711 70 69

Zakład Pogrzebowy Gralewski oferuje całodobowe i kompleksowe usługi pogrzebowe w Konstancinie.

Zobacz

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Konstancin-Jeziorna

Zakład Pogrzebowy Gralewski Konstancin-Jeziorna, dba o każdy szczegół uroczystości. Organizuje pogrzeby na terenie województwa mazowieckiego, głównie na cmentarzach w Warszawie i w Konstancinie-Jeziornie. Usługi pogrzebowe w Konstancinie-Jeziornie można zgłosić pod całodobowym numerem infolinii Pogotowia Pogrzebowego 801 12 12 12.

Herb miasta Konstancin-JeziornaKonstancin-Jeziorna to miasto w województwie mazowieckim w powiecie piaseczyńskim. Położone jest w odległości około 20 kilometrów od centrum Warszawy. Jego liczba mieszkańców wynosi ponad 17 tysięcy. Miasto powstało w 1969 roku w wyniku połączenia miast Jeziorna oraz Skolimów-Konstancin i kilku przyległych wsi. W 1979 roku na terenie miasta uruchomiono tężnię solankową, która znajduje się w Parku Zdrojowym. Na początku XXI wieku w mieście zaczęły powstawać nowoczesne, prywatne osiedla domów wielorodzinnych. Wielu mieszkańców to artyści, politycy czy też naukowcy. Do najważniejszych zabytków miasta należą: Kościół pw. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, zabytkowa wieża ciśnień czy też wspomniany Park Zdrojowy z tężnią Solankową. Ponadto na terenie miasta znajduje się wiele zabytkowych willi np. Willa „Jutrzenka” przy ulicy Długiej.

Pogotowie Pogrzebowe w Konstancinie-Jeziornie

Zakład pogrzebowy w Konstancinie-Jeziornie, który świadczy kompleksowe usługi dla Pogotowia Pogrzebowego, ma wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę do przygotowania uroczystego pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Gralewski Konstancin-Jeziorna pomaga na każdym etapie przygotowania pochówku. Dba o to, aby Rodzina Osoby Zmarłej w tym trudnym dla niej czasie nie musiała przeżywać dodatkowego stresu związanego z koniecznymi do dopełnienia formalnościami. Doświadczeni pracownicy pomagają w skompletowaniu wymaganej dokumentacji i w ustaleniu koniecznych kwestii w kancelarii parafialnej czy u zarządcy wybranego cmentarza. Kierowy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, po otrzymaniu zgłoszenia, bez względu na porę dnia i nocy przewiozą Osobę Zmarłą do nowoczesnej, spełniającej najwyższe standardy chłodni. Kadra służy także fachową pomocą, jeśli chodzi o wybór niezbędnych utensyliów pogrzebowych. Firma Usługi Pogrzebowe Gralewski zapewnia wykonanie pogrzebu tradycyjnego lub kremacyjnego o charakterze świeckim, lub wyznaniowym.

Cmentarze na terenie miasta Konstancin-Jeziorna

Zakład Pogrzebowy Gralewski na tym terenie wykonuje pogrzeby przede wszystkim pogrzeby na Cmentarzu Parafialnym w Konstancinie-Jeziornie i Cmentarzu Komunalnym w Skolimowie.

Gdzie najbliżej Konstancina-Jeziorny znajduje się krematorium?

Jedną z najbliższych spopielarni zwłok jest warszawskie krematorium na Cmentarzu Północnym przy ulicy Wóycickiego 14.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe