fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PAĆKO&PAĆKO Grodzisk Mazowiecki

ul. H. Sienkiewicza 51, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

801 12 12 12

602 371 325

Dom Pogrzebowy Paćko&Paćko w Grodzisku Mazowieckim to najwyższej jakości usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Grodzisku Mazowieckim

Herb miasta Grodzisk MazowieckiGrodzisk Mazowiecki to miasto położone w środkowo-wschodniej części Polski w województwie mazowieckim. Zajmuje powierzchnię 13,19 km2, a jego populacja sięga 32 125 osób. Na terenie miasta znajduje się wiele dużych firm zapewniających miejsca pracy mieszkańcom, są to między innymi zakłady Danfoss, Polfa – specjalizująca się w produkcji leków i materiałów chirurgicznych, firma Frito-Lay należąca do grupy PepsiCo, czy też Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Przez Grodzisk Mazowiecki przebiegają dwie drogi wojewódzkie, a w niedalekiej odległości od miasta przebiega autostrada A2. Na jego terenie funkcjonuje również transport kolejowy oraz lądowisko sanitarne.

Na mapie Grodziska zlokalizowanych jest wiele zabytków, do których należą między innymi:

  • rzymskokatolicki kościół parafialny pw. św. Anny wybudowany w XVII-XIX wieku, z wnętrzem w stylu barokowym i klasycystycznym,
  • cmentarz żydowski,
  • Willa Niespodzianka, Willa Radogoszcz oraz Willa Foksal,
  • Dwór Skarbków oraz park im. hr. Skarbków,
  • aleja grabowa uznawana za pomnik przyrody,
  • zabytkowy dworzec kolejowy wraz z pomnikiem kolejarza.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim

Na terenie Grodziska Mazowieckiego kompleksowe usługi funeralne dla Pogotowia Pogrzebowego świadczy rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Zakład Pogrzebowy PAĆKO&PAĆKO Grodzisk Mazowiecki posiada cenną wiedzą z zakresu branży funeralnej. Istnieje od 1994 roku, niosąc pomoc każdej Rodzinie dotkniętej stratą bliskiej osoby. Firma specjalizuje się nie tylko w uroczystościach religijnych, ale także tych o charakterze świeckim, również połączonych z kremacją. Zakład pomaga każdej Rodzinie w tych ciężkich chwilach, w sposób całościowy – pozwalając jej na spokojne przeżycie żałoby bez trosk i obaw o formalności i przykre obowiązki. Obsługa zakładu wypełnia w imieniu Klienta wszystkie formalności w urzędzie, kościele i na cmentarzu. Pomaga również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji.

Personel służy fachowymi poradami i pomaga w wyborze odpowiedniej trumny lub urny z bogatej oferty różnorodnych modeli. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Firma zapewnia także wszelkie utensylia funeralne w postaci krzyży, tablic, zniczy oraz szeregu dewocjonaliów. Pomocna i zaangażowana obsługa zapewnia oprawę kwiatową uroczystości, dbając o jej trwałość i świeżość na każdym etapie organizacji i obsługi ceremonii. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każdy uczestnik ceremonii może wybrać okazałą i wyjątkową wiązankę, wieniec lub stroik. Zakład świadczy całodobowe usługi eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu. Posiada także własną chłodnię, co jest gwarantem bezpieczeństwa i odpowiedniego przygotowania Zmarłego do pochówku. Cały personel posiada wysokie kwalifikacje i stale podnosi swoje umiejętności, a każda ceremonia pogrzebowa realizowana przez firmę reprezentuje najwyższą jakość, klasę i szacunek – zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny.

Cmentarze na terenie Grodziska Mazowieckiego

W Grodzisku Mazowieckim jednym z cmentarzy wartych szczególnej uwagi jest stary żydowski cmentarz, założony w drugiej połowie XVIII wieku. Obecnie zachowało się na nim około dwustu nagrobków i ich fragmentów, ponieważ w czasie I i II Wojny Światowej uległ on znacznej dewastacji. Większość pomników posiada inskrypcje w języku hebrajskim. Swego czasu nekropolia służyła nawet Żydom mieszkającym na terenie Warszawy. Inną ważną nekropolią na tym terenie jest cmentarz katolicki założony w 1817 roku.

Krematorium w Grodzisku Mazowieckim

Na terenie Grodziska Mazowieckiego nie funkcjonuje żadna spopielarnia zwłok. Firmy i domy pogrzebowe oferujące pochówek kremacyjny, korzystają z usług krematoriów zlokalizowanych w innych miejscowościach województwa mazowieckiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe