fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BIERNACKI Głogów

ul. Nowa 8, 67-200 Głogów

801 12 12 12

601 71 60 70

Zakład Pogrzebowy Biernacki w Głogowie zapewnia kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu.

Zobacz

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Głogów

Zakład pogrzebowy w Głogowie, który świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w ramach Grupy Pogotowie Pogrzebowe, ma wieloletnie doświadczanie i cechuje się profesjonalizmem.

Głogów to miasto zlokalizowane nad rzeką Odrą, w zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Miasto jest siedzibą powiatu głogowskiego i gminy wiejskiej Głogów. Jego powierzchnia wynosi 35,11 km2 a populacja sięga 66 980 mieszkańców. Głównym sektorem głogowskiej gospodarki jest hutnictwo miedzi, a cały jej potencjał znajduje się w metalurgicznym kombinacie Huta Miedzi Głogów, powstałej w 1971 roku. Większość mieszkańców Głogowa pracuje w branży budowlanej, transportowej i przemyśle. Przez Głogów przebiega droga krajowa, kilka dróg wojewódzkich oraz most na rzece Odrze. Funkcjonuje tu również transport kolejowy, rzeczny i lądowisko sanitarne.

Herb miasta GłogówNa mapie miasta znaleźć można wiele zabytków, również sakralnych. Godną uwagi budowlą jest Kolegiata Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zlokalizowana w najstarszej części miasta. Jest to jedna z najstarszych świątyń Śląska. Znaleźć można tu również Zamek Książąt Głogowskich, pełniący obecnie siedzibę Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Na terenie miasta w wielu miejscach obserwować można pozostałości średniowiecznych obronnych murów miejskich. Mury powstały prawdopodobnie pod sam koniec XIII wieku.

Pogotowie Pogrzebowe w Głogowie

Zakład Pogrzebowy BIERNACKI Głogów współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym, świadcząc kompleksową i profesjonalną pomoc na terenie Głogowa i powiatu głogowskiego w województwie dolnośląskim. Firma ta wykazuje się niebywałym zaangażowaniem oraz starannością w realizacji wszelkich oczekiwań Rodziny. W obliczu bolesnej straty Zakład Pogotowia Pogrzebowego udziela wsparcia w pełnym tego słowa znaczeniu – zdejmuje z barków Klienta ciężar, jakim są przykre formalności czy też dodatkowe obowiązki. Uczynny personel już od pierwszych chwil angażuje się we wszystkie etapy związane z organizacją i obsługą godnej uroczystości pożegnalnej. Na podstawie upoważnienia wypełnia formalności urzędowe, kościelne, jak również cmentarne. Firma posiada doskonałe wyposażenie, a jej wykwalifikowana kadra gotowa jest nieść pomoc niezależnie od pory dnia i nocy, lokalizacji, wyznania Rodziny czy też jej sytuacji finansowej.

Dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek firma realizuje transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, przewóz ciała na terenie kraju oraz poza jego granicami. W siedzibie Zakładu Pogrzebowego w Głogowie znajduje się szeroki wybór trumien, urn, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru akcesoriów, niezależnie od tego, czy uroczystość ma charakter religijny, świecki, tradycyjny czy też urnowy. Firma zapewnia każdemu Klientowi wzruszającą oprawę muzyczną dzięki współpracy m.in. z cenionym trębaczem. By zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wykwalifikowana kadra przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej schludny, naturalny i nienaganny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi.

Elastyczna oferta zakładu uznanego przez Pogotowie Pogrzebowe sprawia, że każdy, kto znajduje się w potrzebie, uzyska pomoc dostosowaną do indywidualnych preferencji. Każdy pogrzeb wykonywany jest z najwyższym majestatem, a także z dbałością o detale. Reprezentuje prawdziwą klasę, powagę i szacunek, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny.

Cmentarze na terenie Głogowa

Na terenie Głogowa znajduje się niewielka ilość cmentarzy, są to cmentarze komunalne. Ciekawym, lecz mało znanym miejscem na mapie miasta jest mauzoleum grobowe Rodziny Hoffmeister. Rodzina ta była właścicielem przedwojennej fabryki produkującej płytki ścienne, podłogowe, wykładzinowe, a także piece.

Krematorium w Głogowie

Na terenie Głogowa znajduje się jedno krematorium. Spopielarnia zwłok o nazwie Cremering znajduje się przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 64C. Dzięki temu zakłady pogrzebowe w mieście Głogów są w stanie wykonać usługę spopielenia ciała sprawnie, bezpiecznie, a także w konkurencyjnych cenach.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe