fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KULPA Garwolin

ul. Wyszyńskiego 8, 08-400 Garwolin

801 12 12 12

Zorganizowanie godnej i pełnej szacunku uroczystości pożegnalnej jest priorytetem dla pracowników.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Garwolinie

Herb miasta GarwolinGarwolin to miasto położone w województwie mazowieckim nad rzeką Wilga. Jego powierzchnia wynosi 22,08 km², a liczba mieszkańców to ponad 17 tysięcy osób. Miasto zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu drogi ekspresowej S17 z drogą krajową nr 76, w odległości ok. 60 km od Warszawy. Na terenie Garwolina rozwija się przemysł maszynowy, środków transportu, poligraficzny, spożywczy, odzieżowy, materiałów budowlanych, a także meblowy i kosmetyczny. Na obszarze miasta zostały utworzone tereny inwestycyjne, czyli Garwolińska Strefa Aktywności Gospodarczej. Obszar jest idealny pod działalność produkcyjną, usługową czy też magazynowo-logistyczną.

Miasto w dużej mierze uległo zniszczeniu podczas II wojny światowej, jednak w okresie Polski Ludowej zostało odbudowane. Do najważniejszych zabytków, które znajdują się na terenie Garwolina, możemy zaliczyć m.in. Kolegiatę Przemienienia Pańskiego, park „Sulbiny” czy też zespół dworski przy ul. Studzińskiego 28.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Garwolin

Profesjonalne usługi pogrzebowe dla Pogotowia Pogrzebowego w Garwolinie świadczy zakład pogrzebowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Każda osoba, która zgłasza się do firmy z prośbą o pomoc, może liczyć na niezawodne wsparcie w kompleksowej organizacji pogrzebu. Zakład Pogrzebowy KULPA Garwolin zajmuje się realizacją pogrzebów tradycyjnych z trumną, a także urnowych, które poprzedza kremacja ciała.

Dzięki całodobowej pracy zakładu personel wykonuje transport Osoby Zmarłej natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, niezależnie od pory dnia i nocy. Pracownicy pomagają również w dopełnieniu niezbędnych formalności np. związanych z przyznaniem należnego zasiłku pogrzebowego, czy w kwestiach koniecznych do ustalenia w parafii lub też u zarządcy cmentarza. Na miejscu, w siedzibie firmy w Garwolinie można także wybrać wszystkie utensylia, które są niezbędne do wykonania pogrzebu, od trumien i urn, poprzez odzież dla Osoby Zmarłej, aż po tabliczki nagrobne, krzyże i klepsydry.

Wszystkie usługi, które świadczy zakład pogrzebowy, są gwarancją, że pogrzeb zostanie wykonany z najwyższą starannością i z poszanowaniem Osoby Zmarłej na każdym etapie przygotowania ceremonii.

Cmentarze w Garwolinie

Cmentarz parafialny przy Parafii pw. Przemienienia Pańskiego mieści się przy ulicy Cmentarnej w Garwolinie. Niegdyś na obszarze miasta działał nieczynny już cmentarz żydowski. Nekropolia powstała w I połowie XIX wieku. Na jej obszarze zachowało się około 20 macew, najstarsza z nich pochodzi z 1863 roku. Obecnie teren cmentarza nie jest w żaden sposób oznaczony, dlatego też może być trudny do odnalezienia.

Krematorium w Garwolinie

Najbliżej krematorium znajduje się w Otwocku. Zakłady pogrzebowe z miasta Garwolin w zakresie kremacji zwykle współpracują z tym właśnie obiektem, zapewniając profesjonalne, bezpieczne i sprawne wykonanie usługi. Krematorium Otwock jest częścią Zakładu Pogrzebowego Exitus, który również należy do Grupy Pogotowie Pogrzebowe.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe