fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI Dzierżoniów

ul. Wrocławska 31, 58-200 Dzierżoniów

801 12 12 12

74 831 07 80

Centrum Pogrzebowe w Dzierżoniowie świadczy całodobowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Dzierżoniowie

Herb miasta DzierżoniówDzierżoniów jest miastem położonym w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim nad rzeką Piławą. Miasto jest siedzibą władz powiatu dzierżoniowskiego, a także gminy wiejskiej Dzierżoniów. Nazwa, jaką obecnie nosi miasto, została ustanowiona na cześć wybitnego badacza pszczół – ks. Jana Dzierżonia. Powierzchnia miasta wynosi 20,07km2 a jego populacja sięga ponad 33 tys. mieszkańców. Na terenie Dzierżoniowa znajduje się wiele dużych firm, między innymi Tailor, Galwanizer, Diotech, a także wiele działających w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Henkel Ceresit, Libra czy też Best Palm. W mieście funkcjonuje i stale rozwija się transport kolejowy oraz autobusowy. Na mapie Dzierżoniowa znaleźć można wiele budowli wartych szczególnej uwagi. Na przykład Synagogę wybudowaną w 1875 roku, miejski ratusz, zespół klasztorny augustianów, sukiennice przy rynku bądź poewangelicką świątynię – Kościół Maryi Matki Kościoła z wyjątkowym wnętrzem.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Dzierżoniów

Na terenie miasta Dzierżoniów oraz powiatu dzierżoniowskiego, Pogotowie Pogrzebowe wyróżniło zakład pogrzebowy, posiadający wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki Dzierżoniów, to rodzinna firma, niosąca kompleksowe i profesjonalne wsparcie wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. Od ponad 20 lat właściciele wraz z zaufanymi pracownikami pełnią posługę na rzecz Osób Zmarłych. Zdejmują z barków Rodziny ciężar, jakim jest organizacja pogrzebu. Każdego dnia zespół uczynnych i życzliwych pracowników, przejmuje wszystkie obowiązki. Między innymi wypełniania formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu czy też w ZUS i KRUS. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, obsługa może dokonać wszystkich niezbędnych czynności, również wystąpić o przyznanie zasiłku pogrzebowego.

Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, szeroki wybór trumien, urn, a także akcesoriów funeralnych. Zakład pogrzebowy współpracujący z Pogotowiem Pogrzebowym w Dzierżoniowie to również flota specjalistycznych karawanów renomowanych marek. Dzięki wielokrotnym szkoleniom personelu oraz zaangażowaniu w misję firmy, pracownicy całodobowo dokonują wyprowadzenia Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Świadczą usługi przewozu ciała na terenie kraju, jak również sprowadzają zwłoki z zagranicy. Firma bierze na swoje barki każdy, nawet najdrobniejszy aspekt, dba o okazałą oprawę kwiatową uroczystości oraz wzruszającą oprawę muzyczną.

Dodatkowo Centrum Pogrzebowe w Dzierżoniowie oferuje różnorodne usługi kamieniarskie, takie jak budowa grobowców, montaż i demontaż nagrobków oraz przygotowanie grobu do pogrzebu. Rodzinna firma wyróżniona przez Pogotowie Pogrzebowe i wiele Rodzin korzystających z jej niezawodnego wsparcia stawia na życzliwe podejście do każdego Klienta. Otacza go niebywałą troską, zrozumieniem, a także poczuciem, że nie pozostaje sam w tak ciężkich chwilach.

Cmentarze na terenie Dzierżoniowa

Na mapie Dzierżoniowa znajduje się kilka nekropolii. Wartym odwiedzenia miejscem jest z pewnością kirkut, który został otwarty w 1825 roku. Cmentarz żydowski zbudowany na planie trójkąta zawiera około 250 macew. Najstarszy nagrobek pochodzi z 1838 roku.

Krematorium w Dzierżoniowie

Na terenie Dzierżoniowa nie jest zlokalizowane żadne krematorium. Wszystkie zakłady pogrzebowe zlokalizowane w mieście Dzierżoniów, oferujące Klientom usługę kremacji, korzystają z usług krematoriów położonych w innych miejscowościach województwa.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe