Zakład pogrzebowy w Piechowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W obliczu śmierci najbliższej osoby każdy staje się zagubiony i potrzebuje wsparcia w wielu sprawach związanych z pogrzebem. Doskonale rozumiejąc taką sytuację Zakład Pogrzebowy SIMS oferuje swoją szeroko pojętą pomoc. Istniejący nieprzerwanie od 1993 roku na rynku funeralnym zakład zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań, a także świeckich, dlatego zarówno właściciele, jak i starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia była niepowtarzalna, piękna i przepełniona szacunkiem dla Zmarłego oraz jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliło właścicielom Domu Pogrzebowego Sims na stworzenie bardzo szerokiej i elastycznej oferty usług. Obsługa zawsze dostosuje ofertę do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych.

Pracownicy już od pierwszego kontaktu z Państwem sprawią, że poczujecie się otoczeni odpowiednim wsparciem. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dotrzeć do siedziby firmy, to godny zaufania pracownik dojedzie do domu i na miejscu uzgodni wszystkie konieczne kwestie związane z pochówkiem. Klienci mogą liczyć na pomoc w dopełnieniu spraw formalnych w urzędach i innych instytucjach takich jak m.in. USC, czy ZUS. Dla komfortu osób organizujących pogrzeb, płatności za usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

 

karawan pod domem pogrzebowym sims

 

Usługi pogrzebowe, które oferuje Zakład Pogrzebowy Sims

Firma pogrzebowa Sims zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym dzięki odpowiednio przygotowanym i odpowiedzialnym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie oczekuje na pochówek. Kompetentni pracownicy zajmują się wykonaniem toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. W certyfikowanym prosektorium specjaliści dokonują sekcji zwłok, jeśli jest takie polecenie sądu lub prokuratora.

W siedzibie zakładu można wybrać odpowiednią trumnę z szerokiej oferty produktów wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Coraz częściej Rodzina lub sam Zmarły w swojej ostatniej woli decyduje się na kremację przed pochówkiem. Zakład Sims wykonuje kremacje zgodnie z wszelkimi przepisami i normami, stosując do tego procesu specjalne trumny kremacyjne. Na prochy przygotowano również ogromny wybór eleganckich urn wykonanych m.in. z drewna, kamienia, metalu czy ceramiki. Pracownicy zawsze starają się pomóc w przekazaniu informacji o śmierci danej osoby znajomym, czy mieszkańcom danej miejscowości dlatego redagują, a także rozwieszają w wyznaczonych miejscach klepsydry, które zawiadamiają o miejscu i terminie pogrzebu.

Tradycyjnym elementem każdej ceremonii są kwiaty, które w formie bukietów, wiązanek lub wieńców uczestnicy uroczystości mogą zamówić w firmie. Profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów przygotują dla Państwa starannie wykonane  kompozycje. Indywidualnego i bardziej uroczystego charakteru ceremonii nadać może oprawa muzyczna w wykonaniu zawodowych muzyków – trąbka, organy, chór, orkiestra. W specjalnie przygotowanej kaplicy Rodzina i znajomi mogą w ciszy i spokoju pożegnać Zmarłego. Zakład Pogrzebowy SIMS dokonuje także ekshumacji, jeśli Rodzina ma takie życzenie lub taka jest decyzja lekarsko-sądowa. Dodatkowo pracownicy firmy solidnie wykonują różnorodne usługi cmentarne, w tym przygotowanie grobu do pochówku. Dzięki rzetelnie i profesjonalnie wykonywanej pracy zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Ceremonie ostatniego pożegnania są zawsze starannie przygotowane i przeprowadzone, zgodnie z wszelkimi życzeniami Rodziny. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a pracownicy z empatią i zrozumieniem pomagają we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Sims

Zakład Pogrzebowy SIMS ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze przy ul. Elsnera 8, sprawdź – zakłady pogrzebowe Jelenia Góra.  Można tam złożyć zamówienie, omówić przebieg uroczystości oraz dobrać akcesoria pogrzebowe. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Jelenią Górę oraz cały powiat jeleniogórski.