Zakład Pogrzebowy w Mysłakowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SIMS na jeleniogórskim rynku funeralnym istnieje od 1993 roku. Stale poszerza i udoskonala swoją ofertę pod kątem zmian w preferencjach Klientów oraz adaptując innowacje z branży pogrzebowej. Bogate doświadczenie personelu firmy, będące wynikiem prawie trzydziestoletniej posługi na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin sprawia, że każdy Klient otrzyma należytą opiekę i wsparcie. Indywidualne podejście do Państwa preferencji pozwoli na przygotowanie pięknej ceremonii pożegnalnej członka Waszej Rodziny. Zapewni również Państwu poczucie spokoju i bezpieczeństwa, że wszystko odbędzie się sprawnie i bezproblemowo.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Sims

Najważniejsze usługi wchodzące w skład oferty Zakładu Pogrzebowego SIMS to kompleksowa obsługa wyznaniowych i świeckich pochówków Osób Zmarłych. Firma zajmuje się również ekshumacjami oraz ogólnopolskim i zagranicznym transportem zwłok lub prochów. Każda z wyżej wymienionych usług realizowana jest całościowo. Oznacza to, że po jej szczegółowym zaplanowaniu, zgromadzeniu odpowiedniej dokumentacji, następuje jej wykonanie. Firma Sims dysponuje własnym, szerokim zapleczem funeralnym. W jego skład wchodzą: profesjonalna chłodnia, kameralna kaplica pożegnań oraz nowoczesne karawany i samochody transportowe. Zakład pogrzebowy posiada również profesjonalne, otwarte w 2014 roku krematorium, w którym następuje proces spopielenia, a następnie realizowany jest pochówek urnowy.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Mysłakowicach

Pracownicy Firmy Sims posiadają doświadczenie zarówno w obsłudze pogrzebów religijnych wszystkich wyznań, jak i w przygotowywaniu uroczystości świeckich. Pożegnanie bezwyznaniowe z ramienia zakładu prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii. Do jego zadań należy między innymi dostosowanie oprawy kwiatowej oraz muzycznej, a także dobór akcesoriów oraz przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na temat życia Osoby Zmarłej. W siedzibie domu pogrzebowego Klienci mogą zapoznać się z szerokim wachlarzem oferowanych utensyliów funeralnych. Wszystkie akcesoria wykonane są z różnorodnych surowców, wyróżniających się klasycznymi lub unikalnymi wzorami oraz konkurencyjnymi cenami. Co istotne kadra zakładu pogrzebowego, realizując swe zadania, wykonuje również profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz szereg zabiegów z zakresu tanatopraksji. Dodatkowo pracownicy zajmują się pracami grabarskimi na cmentarzu – montażem i demontażem pomników, rozstawieniem namiotu i windy pogrzebowej oraz przygotowują tabliczki nagrobne i krzyże. Troszczą się również o piękną oprawę muzyczną ceremonii, uroczystość uświetnić może występ trębacza, orkiestry, chóru, czy organisty.

Personel wykonuje efektowne wieńce, wiązanki i stroiki okolicznościowe oraz zamieszcza w prasie nekrologi, a także w razie potrzeby pomaga w rozwieszeniu klepsydr. Pracownicy oferują zarówno lokalną eksportację Osób Zmarłych (z adresów prywatnych, szpitali i jednostek opiekuńczych), jak i krajowy i międzynarodowy transport. Ponadto personel firmy odpowiada za zgromadzenie i przekazanie do odpowiednich instytucji państwowych (ZUS, KRUS, MSWiA) całej dokumentacji dotyczącej realizowanej usługi, aby mogli Państwo później ubiegać się o wypłatę należnego zasiłku pogrzebowego.

 

kierowcy karawanów

 

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Sims

Firma Pogrzebowa SIMS mieści się w Jeleniej Górze przy ulicy Elsnera 8 (naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego). Drugie biuro znajduje się przy ulicy Strumykowej 2F w tym samym mieście, tam zlokalizowane jest między innymi krematorium. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działania firmy – zakłady pogrzebowe Jelenia Góra. Kadra swoje fachowe wsparcie kieruje do wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry oraz całego powiatu jeleniogórskiego. Dzwoniąc pod całodobowy, wskazany numer telefonu, możecie Państwo uzyskać potrzebne informacje, czy zgłosić prośbę o eksportację Osoby Zmarłej. Ponadto, dla Państwa wygody pracownicy świadczą swoje usługi również mobilnie. Udają się pod wskazany adres, aby tam móc spokojnie ustalić szczegóły realizowanej usługi oraz podpisać niezbędne upoważnienia i dokumenty.