Zakład Pogrzebowy Jelenia Góra – najwyższej jakości usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SIMS istnieje na rynku funeralnym nieprzerwanie od 1993 roku. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz wspiera Rodziny, które stoją przed zadaniem zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby. Dom pogrzebowy z Jeleniej Góry charakteryzują wysokie standardy i profesjonalizm. Zarówno właściciele, jak i starannie dobrany zespół empatycznych pracowników dokładają wszelkich starań, aby udzielić pomocy i wsparcia Rodzinie Zmarłego we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych. Firma pogrzebowa Sims przygotowuje piękne i godne uroczystości przepełnione szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Służy niezawodną pomocą mieszkańcom Jeleniej Góry (zakłady pogrzebowe Jelenia Góra) oraz powiatu jeleniogórskiego.

 

dom pogrzebowy i flota karawanów

 

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Sims

Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu właścicieli Zakład Pogrzebowy SIMS przygotował szeroką i elastyczną ofertę usług. Już od pierwszego kontaktu bliscy Osoby Zmarłej otrzymują wsparcie i pomoc we wszystkich sprawach formalnych koniecznych do dopełnienia w urzędach i instytucjach takich jak USC czy ZUS. W sytuacji, gdy dotarcie do biura zakładu stanowi trudność, oddelegowany odpowiedzialny pracownik może dopełnić formalności w domu Klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, płatności za usługi mogą być skredytowane i rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów oraz kompetentnym pracownikom przewóz zwłok odbywa się całodobowo zarówno w kraju, jak i za granicą. Niezwłocznie po zgłoszeniu ciało Osoby Zmarłej jest odbierane z domu, szpitala, hospicjum, czy każdego innego wskazanego miejsca, a następnie sprawnie transportowane do nowoczesnej chłodni. Firma „Sims” dysponuje również certyfikowanym prosektorium, w którym w razie konieczności wykonuje się profesjonalne sekcje zwłok. Pracownicy biura obsługi redagują, a następnie rozwieszają klepsydry, a także zamieszczają nekrologi w prasie lokalnej.

Uczestnicy ceremonii mogą zamówić starannie wykonane, eleganckie bukiety, wiązanki lub wieńce. Dom pogrzebowy Sims to również kameralna kaplica, gdzie może odbyć się pożegnanie z Osobą Zmarłą. Aby ceremonia ostatniego pożegnania nabrała bardziej indywidualnego i uroczystego charakteru, firma oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków (trąbka, organy, chór, orkiestra). Osoby odpowiedzialne za organizację pochówku mogą wybrać spośród wielu różnorodnych trumien dostępnych w firmie. Często ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją Rodziny jest spopielenie ciała przed pochówkiem. Do tego procesu zakład wykorzystuje specjalne trumny kremacyjne, natomiast na prochy przygotowana jest szeroka oferta eleganckich urn wykonanych między innymi z kamienia, metalu, drewna czy ceramiki. Dodatkowo zakład wykonuje ekshumacje wraz z dopełnianiem wszelkich niezbędnych formalności, a także zajmuje się usługami cmentarnymi takimi jak przygotowanie grobu do pochówku.

Zakład Pogrzebowy  SIMS jest gwarantem rzetelnie i profesjonalnie wykonanej usługi pogrzebowej. Nowoczesne, rozbudowane zaplecze techniczne oraz odpowiednio przygotowany do swojej niezwykle trudnej pracy personel, stanowią o ugruntowanej pozycji zakładu i zaufaniu Klientów. Każda ceremonia pogrzebowa jest zawsze starannie zaplanowana i przeprowadzona, z niezwykłą dbałością o każdy szczegół i wszelkie życzenia Rodziny.

 

karawan i namiot pogrzebowy

 

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Sims?

Zakład Pogrzebowy SIMS ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze przy ul. Elsnera 8, gdzie można dopełnić formalności oraz wybrać stosowne utensylia pogrzebowe. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Jelenią Górę oraz cały powiat jeleniogórski w województwie dolnośląskim.