Zakład pogrzebowy w Lwówku Śląskim należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Samson od 2012 roku zajmuje się profesjonalną organizacją pogrzebów. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym powiecie lwóweckim i złotoryjskim w województwie dolnośląskim. Ponadto firma jest w stanie zorganizować ceremonią pogrzebową w każdej części Polski, jeśli takie jest życzenie bliskich Osoby Zmarłej.

Usługi pogrzebowe Lwówek Śląski świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Pracownicy firmy pogrzebowej z Lwówka Śląskiego pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, dlatego powierzając firmie organizację pogrzebu, mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana zgodnie z Państwa życzeniami i wytycznymi. W pełni profesjonalnym i empatycznym podejściem właściciele i zespół pracowników starają się ułatwić przeżycie tragedii, jaką jest strata bliskiej osoby.

Karawan pogrzebowy Zakładu Pogrzebowego Samson

Pogrzeb w Lwówku Śląskim

Zakład pogrzebowy Samson zajmuje się organizacją i obsługą pogrzebów na najwyższym poziomie. Pomaga w sprawach związanych z wypełnieniem niezbędnych formalności urzędowych związanych np. z uzyskaniem aktu zgonu czy też otrzymaniem zasiłku pogrzebowego. Dla wielu osób jest to niezwykle ważne, ponieważ w tym trudnym czasie często nawet najprostsze sprawy urzędowe okazują się uciążliwe. Klienci mogą także liczyć na natychmiastowe przewiezienie zwłok z miejsca zgonu do chłodni. Poza lokalnym transportem zakład pogrzebowy z Lwówka Śląskiego świadczy również transport międzynarodowy, przygotowanym do tego, specjalistycznym samochodem marki Mercedes. Dodatkowo w przypadku śmierci za granicą, firma odpowiada za uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń. Firma Pogrzebowa Samson organizuje pogrzeby katolickie i innych wyznań oraz świeckie, tradycyjne, a także urnowe poprzedzone kremacją. W przypadku kremacji pracownicy zajmują się dopełnieniem wszystkich formalności związanych z tą formą pochówku oraz czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesu.

W skład kompleksowych usług pogrzebowych Samson wchodzi także: wydrukowanie i rozplakatowanie klepsydr, przygotowanie oprawy kwiatowej i muzycznej, pomoc przy organizacji stypy oraz usługi związane z dbaniem o miejsce pochówku. Zakład posiada własną kwiaciarnię zlokalizowaną w Złotoryi, dzięki czemu jest w stanie zapewnić wyjątkowe wieńce, wiązanki i bukiety okolicznościowe.

Kwiaciarnia Złotoryja - Zakład Pogrzebowy Samson

Na życzenie, w Państwa imieniu dostarczy kwiaty na uroczystość pogrzebową. W codziennej pracy w zakładzie wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt tj. melex z nagłośnieniem, winda elektryczna do opuszczania trumny, namiot nagrobny, a także wysokiej klasy nagłośnienie. Co bardzo ważne, Dom Pogrzebowy Samson posiada własne prosektorium, a także kaplicę przedpogrzebową, co znacznie ułatwia organizację pogrzebu i pochówku oraz stanowi komfort dla bliskich Osoby Zmarłej, którzy mogą się z nią pożegnać w ciszy i kameralnej atmosferze.

Kaplica przedpogrzebowa - Zakład Pogrzebowy Samson

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Samson z Lwówka Śląskiego

Zakład Pogrzebowy SAMSON znajduje się przy Placu Wolności 10B w Lwówku Śląskim. Prosektorium zakładu znajduje się z kolei przy ulicy Kościelnej 21. Ponadto siedziba firmy mieści się też w Złotoryi przy ulicy Cmentarnej 4, szczegóły mogą Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Złotoryja.