Godny polecenia zakład pogrzebowy w Gryfowie Śląskim

Zakład Pogrzebowy Samson świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu złotoryjskiego i lwóweckiego w województwie dolnośląskim. Kadrę stanowią osoby empatyczne i zaangażowane w wykonywaną pracę, które posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Służą całodobowo, każdego dnia w tygodniu, ponieważ nie da się przewidzieć, kiedy taka pomoc będzie potrzebna. Śmierć przychodzi niespodziewanie, bardzo rzadko jesteśmy na nią przygotowani.

Usługi pogrzebowe w Gryfowie Śląskim świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Samson, zapewniając kompleksowe usługi pogrzebowe dba o ich najwyższą jakość. Pracownicy do każdej osoby, która zwraca się o pomoc, podchodzą z zaangażowaniem, zrozumieniem i życzliwością. Każdego Klienta traktują indywidualnie i starają się spełnić jego prośby i oczekiwania, ponieważ wiedzą, jak trudne chwile przeżywa osoba po stracie. Zapewniają pomoc w organizacji i w obsłudze pochówku, a także w wypełnianiu formalności, które niekiedy są bardzo uciążliwe dla osób organizujących pogrzeb. Pracownicy, po otrzymaniu upoważnienia, dopełnią spraw związanych z pogrzebem – począwszy od odebrania aktu zgonu w USC, po ubieganie się o należny zasiłek z ZUS, KRUS i MSWiA. Dodatkowo, jeśli będzie taka potrzeba, pomogą w wyborze miejsca na cmentarzu, ustalą termin i wszystkie szczegóły pogrzebu z osobą duchowną lub mistrzem ceremonii, w przypadku pogrzebu świeckiego. Oferują dowóz Klienta do biura lub też dopełnienie formalności w domu Klienta.

Zakład Pogrzebowy Samson - namioty pogrzebowe na cmentarzu, przygotowanie ceremonii pogrzebowej

Firma pogrzebowa Samson wykonuje pogrzeby tradycyjne i kremacje, katolickie i innych wyznań oraz świeckie. Doświadczeni pracownicy zajmują się transportem zwłok do chłodni zarówno lokalnie, jak i zajmują się sprowadzaniem Osób Zmarłych z zagranicy. Firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, a także doświadczenie, dzięki czemu międzynarodowy transport zwłok organizuje sprawnie i na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszystkich norm i obowiązujących wymagań.

Kadra zakładu pogrzebowego zadba o wysokiej jakości oprawę kwiatową i muzyczną ceremonii. Warto nadmienić, że Zakład Pogrzebowy Samson posiada własną kwiaciarnię zlokalizowaną przy zakładzie pogrzebowym w Złotoryi. Pracownicy ponadto doradzą w kwestii wyboru trumny, urny, ubrania dla Osoby Zmarłej czy niezbędnych do zorganizowania godnego pogrzebu dewocjonaliów. Mają również duże doświadczenie w pomocy związanej z organizacją styp.

Zakład Pogrzebowy Samson Złotoryja - kwiaciarnia

Warto zaznaczyć także, że firma funeralna ze Złotoryi posada własną kaplicę przedpogrzebową. Tam bliscy Osoby Zmarłej mogą się z nią pożegnać w atmosferze zadumy i ciszy, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej uroczystości.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Samson?

Zakład Pogrzebowy Samson ma główne biuro w Złotoryi przy ulicy Cmentarnej 4, szczegóły można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Złotoryja. Filia zakładu z kolei mieści się w Lwówku Śląskim przy Placu Wolności 10B. Przy ulicy Kościelnej w Lwówku znajduje się także prosektorium należące do zakładu.

Zakład Pogrzebowy Samson Złotoryja, Lwówek Śląski - karawany pogrzebowe