Informacje o Domu Pogrzebowym ze Zgorzelca

Zakład Pogrzebowy Zgorzelec na dolnośląskim rynku funeralnym istnieje od wielu lat. Jego wieloletnie doświadczenie, rzetelna wiedza, solidność oraz dopasowane do potrzeb konkretnych osób usługi sprawiają, że zakład cieszy się znakomitą opinią. Jego wsparcie i pomoc polecane są kolejnym osobom znajdującym się w ciężkich chwilach po starcie najbliższych. Powierzając przygotowanie ceremonii pożegnalnej pracownikom firmy, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie fachowe wsparcie na każdym etapie planowanej uroczystości. Natomiast wszystkie kwestie organizacyjne zostaną odpowiednio udokumentowane, aby później mógł zostać przyznany Wam należny zasiłek pogrzebowy.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Zgorzelcu

Zakład Pogrzebowy w Zgorzelcu oferuje kompleksową i wszechstronną pomoc w zorganizowaniu pięknej uroczystości pogrzebu Państwa Bliskich. Zapewnia profesjonalny transport z miejsca zgonu do miejsca planowanego pochówku, realizuje także proces ekshumacji.

Jego empatyczni pracownicy posiadają cenne doświadczenie w obsłudze uroczystości bezwyznaniowych oraz religijnych. Pożegnania świeckie planuje oraz prowadzi wykwalifikowany mistrz ceremonii, który zapewnia wymagane akcesoria. Dba również o całą oprawę pogrzebu oraz wygłasza mowę na temat życia Osoby Zmarłej. Nie ma znaczenia, jakiego wyznania był Zmarły, kadra firmy dokona niezbędnych ustaleń w konkretnych parafiach i u zarządców cmentarzy, tak, aby wszystko odbyło się sprawnie i odpowiadało Państwa oczekiwaniom. Personel firmy realizuje pogrzeby tradycyjne – kiedy Osoba Zmarła składana jest do grobu w trumnie. Wykonuje także coraz częściej wybierane pochówki o charakterze kremacyjnym. W takim przypadku urna z prochami Zmarłego składana jest w grobie rodzinnym lub w kolumbarium. W przypadku złożenia dyspozycji dotyczącej procesu spopielenia kadra ustala termin realizacji procedury w pobliskim krematorium. Zapewnia także niezbędne do niego utensylia, przygotowuje kompletną dokumentację oraz w wyznaczonym czasie dowozi na miejsce Osobę Zmarłą.

Zakład pogrzebowy posiada profesjonalną chłodnię, nowoczesne karawany oraz zapewniającą dyskrecję i możliwość skupienia się na modlitwie – kaplicę pożegnań. Pracownicy firmy otaczają Zmarłego fachową opieką, dbając o Jego wizerunek poprzez wykonanie profesjonalnej toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zabiegi te mają na celu zatarcie oznak cierpienia, wieku i choroby, aby w dniu pogrzebu prezentował się nienagannie.

Utensylia oferowane przez zakład pogrzebowy

Oprawa florystyczna (wykonane z żywych bądź sztucznych kwiatów – wieńce, bukiety, wiązanki i stroiki) i muzyczna ostatniego pożegnania zostanie dostosowana do Państwa preferencji, aby doskonale wpasowała się w charakter realizowanej uroczystości. Warto pamiętać również, iż cała gama różnorodnych utensyliów funeralnych, takich jak:

  • urny,
  • trumny,
  • tabliczki,
  • krzyż,
  • czy obudowy grobów

znajduje się w biurze zakładu – zakłady pogrzebowe Zgorzelec.

Lokalizacja sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Zgorzelcu

Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego w Zgorzelcu od wielu lat niesie pomoc Rodzinom w obliczu bolesnej straty, pozostając do ich dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia. Dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia Pogrzebowego – 801 12 12 12, zostaną Państwo połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym ze Zgorzelca bądź okolic.