Zakład Pogrzebowy Wrocław – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy OLIMP, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe we Wrocławiu, zapewnia całościową pomoc każdej osobie przechodzącej przez trudny okres związany z utratą ukochanej osoby. Firma świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego Wrocławia, szczegóły działalności sprawdzą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Wrocław. Wiedząc, jak bolesna jest to sytuacja dla każdego człowieka, Pani Halina Łobasz razem z synem Pawłem, postanowili o otwarciu zakładu, który będzie mógł kompleksowo i profesjonalnie wykonać godny pogrzeb Osoby Zmarłej, wspierając przy tym jej Rodzinę.

Zakład Pogrzebowy Wrocław Olimp – usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, któremu zaufaliśmy we Wrocławiu, zapewnia kompleksową i godną organizację pochówku, pełnego klasy i powagi, z uszanowaniem wszelkich uwag i oczekiwań bliskich Osoby Zmarłej. Wrocław Olimp to firma, która specjalizuje się zarówno w pochówkach tradycyjnych z użyciem trumny, jak i urnowych poprzedzonych kremacją. Wykonuje ceremonie świeckie, katolickie oraz innych wyznań i obrządków. W przypadku ceremonii świeckiej zapewnia udział profesjonalnego mistrza ceremonii.

Dla empatycznych właścicieli zakładu oraz ich wykwalifikowanych pracowników wykonywana praca jest swego rodzaju służbą na rzecz osób będących w żałobie. Wypełnianie zadań należących do zakładu ma na celu odciążenie Rodzin na każdym etapie organizacji pochówku. Pomoc rozpoczyna się już od pierwszych chwil obecności w zakładzie i obejmuje wypełnianie formalności urzędowych, kościelnych, a także cmentarnych. Fachowy personel prowadzi doradztwo przy wyborze trumien, urn oraz akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, czy tabliczki. Trumny, które oferuje zakład, dostępne są w wielu rodzajach, mogą być wykonane z drzewa dębowego, sosnowego bądź olchowego. Trumny kremacyjne są drewniane i ekologiczne. Urny dostępne w ofercie zakładu również wykonane są z drewna, ceramiki, metalu, a także mosiądzu.

Kremacja Wrocław

Personel pomaga także w  skompletowaniu dokumentacji w przypadku kremacji. Dodatkowo firma jest w posiadaniu własnego krematorium, dostosowanego do surowych wymogów, spełniającego wszelkie wytyczne techniczne i sanitarne. Posiada również własną nowoczesną chłodnię oraz kaplicę i salę pożegnalną do dyspozycji Rodziny Osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy posiada bardzo duże zaplecze florystyczne, wykonuje wieńce i wiązanki zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Do dyspozycji Klientów jest również możliwość wyboru uroczystej oprawy muzycznej, nadającej wyjątkowy charakter ceremonii pożegnalnej. Obsługa zakładu dzięki specjalnym szkoleniom pod okiem profesjonalistów przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, dokonuje kosmetyki oraz dobiera stosowną odzież. Dzięki specjalnie przystosowanym karawanom, a także całodobowej działalności zakładu, możliwy jest sprawny transport Osoby Zmarłej. Firma oferuje przystępne ceny oraz terminowość wykonywanych usług z jak największym poszanowaniem Osoby Zmarłej. Zakład Pogrzebowy Wrocław Olimp podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny. Proponuje przystępne ceny, nie wykluczając nikogo, kto zgłasza się po pomoc w organizacji pogrzebu.

W ofercie zakładu znaleźć można także pochówek dziecka nienarodzonego. Dzięki doskonałej orientacji w przepisach prawnych oraz zwyczajnej ludzkiej życzliwości i współczuciu, pracownicy pomogą Rodzicom w pochowaniu dzieciątka niezależnie od tygodnia, w którym doszło do jego odejścia. Na podstawie upoważnienia, pracownicy wypełnią w tych ciężkich chwilach wszelkie formalności oraz przygotują pochówek pełen elegancji, dyskretny i delikatny w formie i całościowej jego oprawie. Zakład w ofercie posiada również usługę budowy grobowców i zakupu nagrobków.

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego we Wrocławiu

Zakład Pogrzebowy Olimp świadczy usługi pogrzebowe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i święta. Firma posiada swoje filie w wielu dzielnicach Wrocławia oraz w miejscowości Strzelin. Siedziby zakładu mieszczą się we Wrocławiu przy ulicy Łódzkiej 25a, Koszalińskiej 9, oraz Czarnieckiego 29/2. Swoim zasięgiem firma obejmuje całe miasto Wrocław oraz okoliczne miejscowości w województwie dolnośląskim.