Zakład Pogrzebowy Wiązów – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Wiązowie kompleksowe usługi pogrzebowe zapewnia Zakład Pogrzebowy Olimp. Obecnie firma posiada oddziały w Strzelinie, gdzie dysponuje własnym krematorium, a także we Wrocławiu, sprawdź zakłady pogrzebowe Wrocław. Działa na terenie całego województwa dolnośląskiego zapewniając  pomoc i wsparcie w momencie utraty bliskiej osoby. Właściciele postawili na nowoczesność połączoną z tradycją, dzięki czemu ta rodzinna firma umiejętnie przenosi na polski rynek najwyższe, europejskie standardy funeralne. Głównym celem firmy jest niesienie pomocy wszystkim ludziom, niezależnie od pochodzenia, wyznawanej religii czy statusu. Dlatego każda osoba zwracająca się do firmy Państwa Łobasz może liczyć na serdeczną pomoc i pełne zrozumienie.

Zakres działalności firmy pogrzebowej rekomendowanej przez Pogotowie Pogrzebowe w Wiązowie

W każdym z oddziałów Zakładu Pogrzebowego Olimp otrzymamy wsparcie i troskliwą opiekę pracowników. Dewizą firmy jest zapewnienie opieki Rodzinie szukającej wsparcia w tym niezwykle trudnym dla siebie momencie. Dzięki szerokiej palecie usług związanych z organizacją ostatniej drogi naszych bliskich możemy być pewni, że firma zapewni Zmarłym godny i należyty pochówek. Pracownicy zajmują się każdym aspektem organizacji usług pogrzebowych. Od dopełnienia wszystkich formalności, transportu ciała, do zorganizowania samego pochówku. Firma dysponuje szerokim wyborem trumien, urn i wielu innych akcesoriów pogrzebowych. Oferuje także pełną oprawę florystyczną uroczystości, zapewniając szeroki wybór kwiatów, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Zapewnia także profesjonalny transport, używając do niego nowoczesnej floty samochodów spełniających najwyższe standardy na rynku usług pogrzebowych.

Wybierając usługi firmy, Klient może liczyć na pełne zrozumienie i pomoc w każdej kwestii. Pracownicy pomogą w dopełnieniu wszystkich spraw formalnych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego i innych świadczeń oraz pomogą w kwestii formalności cmentarnych. Firma posiada także duży wybór klepsydr, które na Państwa życzenie rozmieści we wskazanych miejscach. Dzięki stałej współpracy z prasą istnieje możliwość zamieszczenia tam nekrologu. Powierzając zakładowi ciało bliskiego, możemy mieć pewność, że zostanie ono godnie i z pełnym szacunkiem przygotowane do ostatniej drogi. Po przewiezieniu do znajdującego się w Strzelinie pomieszczenia chłodniczego pracownicy, na życzenie Rodziny, zajmują się niezbędną kosmetyką i ubiorem. Szeroka oferta firmy pozwala na przetransportowanie zwłok na terenie całego kraju, a także z zagranicy.

Forma pochówku oferowana przez Zakład Pogrzebowy Olimp

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, właściciele zdecydowali się na inwestycję we własne, nowoczesne krematorium w Strzelinie. Na 800 metrach kwadratowych powierzchni znajdują się dwie sale pożegnań, kaplica, a także pomieszczenie chłodnicze oraz biura. Posiadanie tego typu obiektu pozwala na wystosowanie najkorzystniejszej finansowo oferty kremacji w regionie. Zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacją usług pogrzebowych. Przygotowuje uroczystości zarówno świeckie jak i wyznaniowe. Zajmuje się także organizacją pogrzebów dzieci nienarodzonych oraz pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności z nimi związanych. Dodatkowo zapewnia także szereg usług grabarskich i kamieniarskich. Od lat z powodzeniem oferuje budowę grobów zarówno urnowych, jak i tradycyjnych. Wyroby kamieniarskie są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, a ich projekty dostosowywane są do indywidualnych życzeń Klientów. Firma proponuje także opiekę nad grobami, co jest niezwykle istotne dla Rodzin pozostających daleko od grobów swoich bliskich.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Wiązowie?

Wszyscy mieszkańcy gminy Wiązów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji utraty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Olimp. Firma posiada cztery nowoczesne zakłady pogrzebowe. Trzy znajdują się we Wrocławiu przy ulicy Łódzkiej 25a, Koszalińskiej 9 oraz Czarnieckiego 29/2. Natomiast siedziba firmy, krematorium i czwarty zakład jest usytuowany w Strzelinie przy ulicy Wolności 25a. Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, zawsze gotowi służyć pomocą w tych trudnych chwilach.