Zakład Pogrzebowy Strzelin – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Pogotowie Pogrzebowe w Strzelinie współpracuje z zakładem pogrzebowym, którego misją jest pomoc i wsparcie skierowane do osób pogrążonych w żałobie. Zakład Pogrzebowy Olimp świadczy najwyższej klasy usługi pogrzebowe na terenie województwa dolnośląskiego. Swoje oddziały posiada w Strzelinie i Wrocławiu, sprawdź zakłady pogrzebowe Wrocław. Firma została założona przez panią Halinę Łobasz, a obecnie jest to prężnie rozwijające się rodzinne przedsięwzięcie. Pani Halina z pomocą syna Pawła stworzyła miejsce, w którym każdy człowiek szukający pomocy, w tym trudnym dla siebie czasie, znajdzie wsparcie, zrozumienie i bogatą ofertę usług pogrzebowych na wysokim, europejskim poziomie.

Pogrzeby Strzelin – usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Olimp

Firma proponuje pełen zakres usług pogrzebowych o wysokich standardach. W ich zakresie znajdziemy zarówno pomoc w dopełnieniu spraw formalnych, jak i organizację samej uroczystości, a także budowę grobów, opiekę nad nimi czy szeroki wachlarz usług kamieniarskich.

– Całodobowy przewóz zwłok

Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Bardzo szybko odbiorą ciało Zmarłego zarówno z domu, jak i szpitala czy hospicjum. Zakład posiada nowoczesną flotę eleganckich karawanów, które uświetnią każdą uroczystość. Oferuje usługę transportu zwłok na terenie nie tylko województwa dolnośląskiego, ale także całego kraju. Istnieje również możliwość transportu międzynarodowego, zarówno z Polski za granicę, jak i spoza granic kraju do rodzinnych miejscowości.

karawan zakładu pogrzebowego olimp strzelin

– Wypłaty zasiłków pogrzebowych, formalności pogrzebowe i cmentarne

Wykwalifikowani pracownicy pomogą dopełnić wszystkich formalności związanych z ZUS-em, KRUS-em czy Urzędem Stanu Cywilnego. Podpowiedzą, często zdezorientowanej Rodzinie, jakie kroki należy podjąć w celu sprawnego przeprowadzenia uroczystości. Na życzenie Klientów zakład może bezpośrednio wypłacić zasiłek pogrzebowy.

– Własna chłodnia i nowoczesne Krematorium Olimp Strzelin

Firma Olimp to nie tylko zakłady pogrzebowe to także nowoczesny budynek krematorium, znajdujący się w Strzelinie. Obiekt został wyposażony w dwie komory, dwie sale pożegnań, własną kaplicę oraz pomieszczenie chłodnicze do przechowywania ciał. Jest to bardzo duże udogodnienie, biorąc pod uwagę, że usługa kremacji staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Dzięki posiadaniu własnego krematorium firma jest w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki finansowe, a nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale pożegnań zapewnią bliskim Osoby Zmarłej, należny komfort i spokój.

– Trumny i urny

W każdym z oddziałów zakładu znajdziemy bogatą ofertę trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych typu tabliczki, krzyże itp. Produkty, które możemy nabyć w firmie, zostały wykonane z najwyższej jakości surowców z troską o najdrobniejsze detale.

Uroczystości pogrzebowe

Firma zajmuje się organizacją pogrzebów we wszystkich obrządkach wyznaniowych, zrealizuje także pogrzeb świecki, przeprowadzony przez mistrza ceremonii. Gustowne namioty, organizacja konduktów pogrzebowych, a także nagłośnienie, sprawią, że każda uroczystość jest traktowana indywidualnie i z największym szacunkiem, niezależnie od możliwości finansowych żegnającej Zmarłego Rodziny. Pracownicy zakładu zadbają także o oprawę florystyczną uroczystości. Klienci mają do wyboru wiele rodzajów wieńców, wiązanek i innych kompozycji kwiatowych.

Ceremonia pogrzebowa na cmenatrzu zakład olimp

– Informacje

Na życzenie Rodziny pracownicy zajmą się drukiem i rozmieszczeniem we skazanych miejscach informacji o pogrzebie. Firma oferuje duży wybór klepsydr, a także daje możliwość zamieszczenia w prasie odpowiednich nekrologów.

– Usługi grabarskie i kamieniarskie

Firma prowadzi także własny zakład kamieniarski. Zajmuje się nie tylko projektowaniem i wykonaniem stylowych nagrobków. Realizuje także indywidualne projekty dopasowane do życzeń nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizuje również zamówienia związane z budową grobów zarówno ziemnych, jak i murowanych. Przystosowanych do pochówku tradycyjnego w trumnie, jak i urnowego.

Gdzie znajduje się siedziba polecanego przez nas zakładu w Strzelinie?

Wszyscy mieszkańcy Strzelina w sytuacji utraty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodne wsparcie i natychmiastową pomoc ze strony sprawdzonego zakładu pogrzebowego. Swoje usługi Zakład Pogrzebowy Olimp świadczy głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Organizuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach Wrocławia, Strzelina, Jordanowa Śląskiego, Grodkowa, Wiązowa, Henrykowa, Niemczy, Łagiewnik, Bielan Wrocławskich, a także Żurawiny, Bieńkowic, Radwanic, Długołęki i okolic. Odziały firmy znajdziemy w Strzelinie przy ulicy Wolności 25A i we Wrocławiu przy ulicy Łódzkiej 25a, Koszalińskiej 9 oraz Czarnieckiego 29/2. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.