Centrum Pogrzebowe Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Kramarz-Terlecka rekomendowany przez nas w Pieszycach działa od 1994 roku na terenie powiatu dzierżoniowskiego w województwie dolnośląskim. Jest to firma rodzinna, która posiada bogate doświadczenie funeralne. Zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów świeckich i wyznaniowych. Dysponuje dwoma zakładami pogrzebowymi, jeden zlokalizowany jest w Bielawie, drugi w Dzierżoniowie, sprawdź zakłady pogrzebowe Dzierżoniów. Wraz z rozwojem firmy właściciele stale poszerzają zakres proponowanych przez nich usług. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i zrozumienie, nie tylko ze strony właścicieli, ale także wykwalifikowanych, profesjonalnych pracowników.

Zakres usług świadczonych przez Centrum Pogrzebowego Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki

Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI świadczy usługi związane z kompleksową organizacją pogrzebów. Firma realizuje zarówno uroczystości wyznaniowe, jak i świeckie. W przypadku tych drugich zapewnia obecność mistrza ceremonii. Wykwalifikowani pracownicy troskliwie zajmą się każdym Klientem, zapewniając zrozumienie w tej trudnej sytuacji. Z pełną powagą i profesjonalizmem nie tylko zorganizują uroczystość pogrzebu, ale także dopełnią wszelkich formalności. Pracownicy firmy zawsze wykazują wysoką kulturę osobistą i szacunek dla Zmarłego oraz jego Rodziny.  Starają się pomóc w najdrobniejszych szczegółach organizacji uroczystości, aby umożliwić Bliskim godne i piękne pożegnanie Zmarłego. Doradzą w sprawie zasiłku pogrzebowego i procedur z nim związanych, a także pomogą w uzyskaniu należnych świadczeń np. rent rodzinnych.

Firma dysponuje zapleczem nowoczesnych samochodów, przystosowanych do przewozu zwłok nawet na długie odległości, dzięki czemu może zaproponować usługę sprowadzenia ciała z zagranicy. W tym wypadku pracownicy zajmują się uzyskaniem dokumentów konsularnych. Przez całą dobę gotowi są odebrać ciało zarówno z domu prywatnego, jak i szpitala, hospicjum, czy domu opieki. Następnie zostaje ono przewiezione do prosektorium i umieszczone w chłodni. Kolejną usługą Centrum Pogrzebowego jest przygotowanie ciała do uroczystości pogrzebowych. Pracownicy zajmują się zarówno toaletą pośmiertną, kosmetyką, jak i ubieraniem zwłok. Podejmując współpracę z zakładem, na miejscu mamy możliwość wyboru niezbędnych utensyliów. Firma posiada bardzo szeroki asortyment zarówno trumien, jak i urn, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajdziemy także szereg akcesoriów pogrzebowych, takich jak: klepsydry, krzyże, tabliczki nagrobne czy odzież pogrzebowa. Bogatą ofertę firmy uzupełnia szeroki wybór wieńców i wiązanek, a także harf pogrzebowych.

Pogrzeby Kramarz – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Centrum Pogrzebowe organizuje pogrzeby zarówno tradycyjne, jak i kremacje. Jako zarządca dwóch cmentarzy komunalnych, w Bielawie i Dzierżoniowie, zakład oferuje organizację pogrzebów w zarządzanych przez siebie kaplicach. Podczas tych uroczystości na życzenie Rodziny dostępne są wszelkie akcesoria pogrzebowe: świeczniki, katafalki itp. Centrum Pogrzebowe zajmuje się także przygotowaniem grobu oraz organizacją uroczystości na cmentarzu. Dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Usługi cmentarne oferowane przez firmę to także obudowa grobu po zakończonej uroczystości oraz uprzątnięcie miejsca pochówku. Firma zajmuje się również organizacją ekshumacji, podczas których zapewnia pełen profesjonalizm oraz dopełnienie niezbędnych procedur. Wszyscy Klienci zgłaszający się do zakładu pogrzebowego mogą mieć pewność, że otrzymają  daleko idącą pomoc zarówno pod względem formalnym, jak i psychologicznym.

Kontakt z Centrum Pogrzebowym Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki

Zakład Pogrzebowy Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki prowadzi swoją działalność na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Posiada dwa zakłady pogrzebowe. Jeden z nich mieści się w Dzierżoniowie przy ulicy Wrocławskiej 24, drugi w Bielawie przy ulicy Żeromskiego 64 – zakłady pogrzebowe Bielawa. Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.