Centrum Pogrzebowe w Dzierżoniowie rekomendowane przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki działa od 1994 roku na terenie Dzierżoniowa w województwie dolnośląskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Dzierżoniów. Od ponad dwudziestu lat właściciele stawiają na ciągły rozwój, systematycznie zwiększając zakres świadczonych usług. Firma działa na terenie powiatu dzierżoniowskiego, a jej biura znajdują się w Dzierżoniowie i Bielawie. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata, Klienci Centrum Pogrzebowego mogą liczyć na głęboką empatię i zaangażowanie pracowników.

Zakład Pogrzebowy Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Dzierżoniowie

Zakład Pogrzebowy w Dzierżoniowie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Obecnie firma zarządza również dwoma cmentarzami. Pierwszy to Cmentarz Komunalny przy ulicy Wrocławskiej w Dzierżoniowie, drugi to Cmentarz Komunalny przy ulicy Wojska Polskiego w Bielawie. Pracownicy z pełnym zrozumieniem i troską podchodzą do każdego Klienta. Posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie, a także charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i empatią. Każda osoba poszukująca pomocy, w tym trudnym dla siebie czasie, uzyska kompleksowe informacje i pomoc we wszystkich sprawach formalnych. Pracownicy spokojnie i fachowo wyjaśnią wszelkie kwestie związane z organizacją pogrzebu, transportem zwłok, zasiłkiem pogrzebowym i innymi sprawami urzędowymi. Pomogą w skompletowaniu wszelkich dokumentów oraz w dopełnieniu formalności urzędowych. Rozumiejąc trudna sytuacje Rodziny, doradzą w sprawie uzyskania renty, bądź innych należnych świadczeń.

Centrum Pogrzebowe posiada nowocześnie wyposażone, przystosowane do transportu zwłok karawany. Dzięki temu możliwe jest przewiezienie ciała Osoby Zmarłej z terenu całego kraju, a także z zagranicy. W Centrum Pogrzebowym znajduje się prosektorium z nowoczesną chłodnią, w której ciało przechowywane jest do dnia pogrzebu. Korzystając z usług firmy, mogą Państwo liczyć także na kompleksowe przygotowanie ciała bliskiej osoby do pochówku. Pracownicy zapewniają ubiór oraz toaletę i kosmetykę pośmiertną. Firma zajmuje się organizacją pogrzebów zarówno katolickich, jak i świeckich. W przypadku ceremonii bezwyznaniowych zapewnia obecność mistrza ceremonii. Pochówki na cmentarzach organizowane są zgodnie z wolą i wymaganiami Rodziny Zmarłego. Firma wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom, dokładając wszelkich starań, aby usługi przez nią oferowane w pełni usatysfakcjonowały zrozpaczoną po stracie bliskiej osoby Rodzinę.

W oddziałach Centrum Pogrzebowego, zarówno w Dzierżoniowie, jak i w Bielawie, znajduje się salon akcesoriów pogrzebowych. Firma oferuje bardzo szeroki wybór zarówno trumien, jak i urn, wykonanych według najnowszych  trendów, z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są także krzyże pogrzebowe, klepsydry i tabliczki nagrobne. Na życzenie Klienta zakład wykonuje oprawę florystyczną uroczystości pogrzebowej. Zapewnia wieńce i wiązanki, a także wstęgi ze spersonalizowanymi napisami. W ofercie firmy znajdziemy także usługę kremacji. Centrum Pogrzebowe oferuje również ekshumacje zwłok. Zajmuje się wszelkimi procedurami związanymi z tą usługą.

Zakład Pogrzebowy Terlecka

Lokalizacja Centrum Pogrzebowego Maria Kramarz – Terlecka, Tadeusz Terlecki

Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI posiada dwa oddziały. Zakład pogrzebowy w Dzierżoniowie mieści się przy ulicy Wrocławskiej 24, natomiast zakład pogrzebowy w Bielawie przy ulicy Żeromskiego 64. Wykwalifikowani pracownicy dyspozycyjni przez całą dobę, odpowiedzą na wszystkie pytania i dołożą wszelkich starań, aby pomóc Państwu w tym trudnym czasie. Mogą mieć Państwo pewność, że zgłaszając się do firmy, nie zostaniecie potraktowani schematycznie.