Centrum Pogrzebowym w Bielawie rekomendowane przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI działa na rynku funeralnym nieprzerwanie od 1994 roku. Swoje profesjonalne usługi świadczy na terenie miasta Dzierżoniów oraz całego powiatu dzierżoniowskiego – zakłady pogrzebowe Dzierżoniów. Ponad 20-letnia tradycja pozwoliła na zdobycie doświadczenia niezbędnego do sprawnego funkcjonowania, ale także wpłynęła na możliwości nieustannego poszerzania oferty i rozbudowywania firmy. Obecnie Centrum Pogrzebowe prowadzi dwa zakłady pogrzebowe, w Dzierżoniowie i w Bielawie. Firma jest liderem na rynku usług pogrzebowych w swoim regionie.

Usługi Centrum Pogrzebowego Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki

Zakład pogrzebowy w Bielawie oferuje usługi umożliwiające organizację uroczystości pogrzebu na najwyższym poziomie. Firma pogrzebowa zajmuje się realizacją ceremonii zarówno świeckich, jak i wyznaniowych. Pracownicy centrum pogrzebowego podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, starając się ułatwić Rodzinie ten niezwykle trudny dla nich czas. Służą wszelką pomocą i radą, zarówno w kwestiach organizacji samej uroczystości, jak i w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Pomogą nie tylko uzyskać zasiłek pogrzebowy, ale także doradzą w kwestii innych świadczeń finansowych należnych Rodzinie Zmarłego.

Indywidualne podejście do organizacji każdej uroczystości sprawia, że realizowana jest w sposób profesjonalny, zgodnie z wolą Rodziny. Pogrzeby odbywają się w kaplicach cmentarnych, na zarządzanych przez firmę cmentarzach komunalnych w Bielawie, a także w Dzierżoniowie.  Oprócz organizacji samej uroczystości pogrzebowej firma zajmuje się transportem zwłok. Profesjonalna, specjalistycznie przygotowana flota samochodowa pozwala na eksportacje Osób Zmarłych na  terenie całego kraju. Istnieje także możliwość sprowadzenia zwłok z zagranicy. Podczas transportu międzynarodowego pracownicy firmy zajmują się zgromadzeniem wszelkich dokumentów konsularnych.

Korzystając z usług centrum pogrzebowego mamy możliwość wyboru formy pochówku. Zakład realizuje pogrzeby tradycyjne, a także coraz bardziej popularne kremacje. Na terenie firmy znajduje się salon trumien, urn, jak również innych akcesoriów pogrzebowych. Znajdziemy tam szeroki wybór produktów, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o najnowsze wzornictwo. Na życzenie Klienta, firma zapewnia także pełną oprawę florystyczną uroczystości. Bogaty wybór wieńców, wiązanek, szarf, czy świec sprawi, że pogrzeb bliskiej nam osoby będzie miał charakter podniosły i godny. Pracownicy Centrum Pogrzebowego w Bielawie to dyskretna, pełna empatii kadra, gotowa udzielić pomocy nawet najbardziej wymagającym Klientom. Przy organizacji uroczystości dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzić członków Rodziny Zmarłego przez ten trudny okres. Zlecając usługę organizacji pogrzebu firmie, możemy mieć pewność, że ciało naszego bliskiego zostanie z pełnym szacunkiem przewiezione do prosektorium, umieszczone w chłodni, gdzie będzie przechowane do dnia pogrzebu. Pracownicy zajmą się także Zmarłym w zakresie przeprowadzenia toalety pośmiertnej, kosmetyki czy ubioru.

Gdzie znajduje się Centrum Pogrzebowego Maria Kramarz-Terlecka i Tadeusz Terlecki?

Zakład Pogrzebowy Terleccy posiada dwa oddziały. Pierwszy to zakład pogrzebowy w Dzierżoniowie przy ulicy Wrocławskiej 24. Drugi z kolei znajduje się w Bielawie przy ulicy Żeromskiego 64. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie, na każdym etapie organizacji pogrzebu, a nawet po nim. Zaangażowana kadra domu pogrzebowego dostosuje się do wszelkich oczekiwań, a także możliwości finansowych Klientów.