Zakład Pogrzebowy w Oleśnicy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Oleśnicy rekomenduje firmę funeralną, która ma bogate doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy In Memento świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe od 1997 roku. Firma dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina została potraktowana w sposób indywidualny, z troską, delikatnością oraz empatią. Wieloletnia praca na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin zapewniła zakładowi wiele pozytywnych opinii od Klientów z powiatu oleśnickiego.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Oleśnicy

Zarówno dla właściciela Zakładu Pogrzebowego In Memento, jak i jego wykwalifikowanych pracowników, priorytetem jest kompleksowa obsługa Klienta, z uwzględnieniem wszelkich jego życzeń i oczekiwań. Każda, najdrobniejsza uwaga zostaje wypełniona sumiennie i terminowo. Dla zakładu najważniejsza jest wygoda i komfort Rodziny w ciężkich chwilach żałoby, dlatego personel służy pomocą przy kompletowaniu i wypełnianiu dokumentacji związanej z organizacją pochówku. Firma służy pomocą przy wypełnianiu formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych, jak również tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Dlatego też mogą być Państwo pewni natychmiastowej wypłaty zasiłku, a także pomocy przy wnoszeniu opłat na cmentarzach, zarówno komunalnych, jak i parafialnych.

Firma realizuje nie tylko pochówki tradycyjne z użyciem trumny, lecz także urnowe, poprzedzone procesem kremacji. Również w tym przypadku obsługa pomoże przy ustaleniu terminu kremacji, wypełni dokumentację z tym związaną, jak również w pełni zrealizuje usługę pogrzebu z najwyższym majestatem. Personel pomoże skompletować dokumentację niezbędną do wykonania ekshumacji. Zaplecze techniczne zakładu oraz szkolony przez specjalistów personel świadczy usługi ekshumacji z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze trumny, urny, akcesoriów pogrzebowych, a także dekoracji florystycznych. Do dyspozycji Klientów jest także szeroki wybór odzieży żałobnej i dla Osoby Zmarłej. Firma posiada szeroki asortyment eleganckiej odzieży w różnych wzorach i rozmiarach. Dla zakładu ważne jest, by Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi, wyglądała godnie i szykownie. Poza doborem ubioru zakład świadczy też usługę przygotowania Osoby Zmarłej do pochówku pod kątem kosmetycznym.

Dzięki własnej chłodni oraz samochodom, dostosowanym do transportu zwłok i szczątków ludzkich, firma całodobowo dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Dodatkowo, dbając o najwyższą ilość usług i zaufanie Klientów, zakład zajmuje się również budową grobowców murowanych. Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej gwarantuje każdemu Klientowi solidnie wykonaną usługę przy użyciu specjalistycznych wyrobów. W wyposażeniu firmy jest także minikoparka.

Chcąc zapewnić wyjątkowy charakter ceremonii, zakład podjął współpracę z profesjonalnymi muzykami: organistą, trębaczem oraz orkiestrą, którzy dopełnią uroczystość pożegnalną stosowną oprawą muzyczną. W ofercie zakładu Klienci znajdą dodatkowo usługi takie jak wynajem autokaru do przewozu gości ceremonii, a także tworzenie i publikację nekrologów dla lokalnej i ogólnokrajowej prasy.

Siedziba zakładu pogrzebowego polecanego przez nas w Oleśnicy

Zakład Pogrzebowy In Memento znajduje się w Oleśnicy przy ul. 3 Maja 53- zakłady pogrzebowe Oleśnica. Personel gwarantuje pomoc o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Każdy Klient w obliczu straty osoby bliskiej może liczyć na profesjonalne wsparcie, zwykłą ludzką życzliwość ze strony personelu zakładu. Misją firmy jest całościowa pomoc, wykazanie empatii i podanie pomocnej dłoni każdemu, kto znajduje się w potrzebie.