Zakład pogrzebowy w Krośnicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Krośnicach Pogotowie Pogrzebowe zaufało rodzinnej firmie funeralnej, która działa na rynku od ponad 20 lat. Misją zakładu jest realizacja pogrzebu z największym majestatem, pełną powagą i szacunkiem do Osoby Zmarłej. Sumienność, profesjonalizm  i rzetelność to cechy charakterystyczne zakładu. Wieloletnia działalność w województwie dolnośląskim sprawiła, że Zakład Pogrzebowy In Memento cieszy się dużym zaufaniem wśród wielu Rodzin i jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów. Wykwalifikowani pracownicy doskonale, z empatią potrafią podać pomocną dłoń i pomóc Rodzinie przy organizacji każdego rodzaju pochówku, katolickiego czy też świeckiego bez względu na wyznanie.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Krośnicach

Głównym celem zakładu jest kompleksowa i indywidualna pomoc każdemu Klientowi w organizacji pogrzebu z zachowaniem najwyższej jakości wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie zakładu oraz stale pogłębiana wiedza są gwarantem odciążenia Klienta z wszelkich obowiązków niezbędnych przy organizacji ostatniej drogi Osoby Zmarłej. Pracownicy firmy oferują pomoc przy wypełnianiu formalności urzędowych, od ręki wypłacają zasiłek pogrzebowy ZUS. Prowadzą również doradztwo w zakresie wyboru odzieży dla Osoby Zmarłej, doboru trumien i urn, w zależności od rodzaju ceremonii, a także dekoracji florystycznych.

Wybó trumien Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO Krośnice

Opieka nad Zmarłym z zachowaniem pełnego szacunku i godności odbywa się od momentu odbioru ciała, poprzez tanatokosmetykę, aż po przygotowanie do ostatniego pożegnania. Jest to bardzo ważne, ponieważ Rodzina, żegnając się, widzi bliskiego ostatni raz. Zakład w ofercie posiada transport zwłok z domu, szpitala, zarówno z terenu całej Polski, jak i z zagranicy do własnej chłodni. Odbywa się to przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych, całodobowo przy wykorzystaniu nowoczesnych autokarawanów. Firma wykonuje także ekshumacje po uprzednim uzyskaniu upoważnienia od Rodziny do wypełnienia formalności oraz pomaga w organizacji konsolacji, czyli stypy. Firma Pogrzebowa In Memento w swej ofercie posiada także szeroki wybór nagrobków.

Gdzie znajduje się siedziba rekomendowanej przez nas firmy funeralnej w Krośnicach?

Siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Krośnicach mieści się w Bukowicach przy ul. Złotowskiej 13. Firma świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, przez 7 dni, również w święta i dni ustawowo wolne od pracy. Wraz z Pogotowiem Pogrzebowym pozostaje do dyspozycji wszystkich mieszkańców powiatu oleśnickiego, a także trzebnickiego i milickiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Milicz.